HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Cudownego, pełnego szczęśliwych momentów Nowego Roku! 5
BuziakL

Chata wypucowana, ostatnie pranie w tym roku wstawione, obiad ugotowany, żarełko i płyny na wieczór przygotowane, tak więc pora na życzenia.

Chcę życzyć Wszystkim odjazdowego Sylwestra, czy to w domu, czy na imprezie, i wyjątkowego 2020 Roku dla każdego bez wyjątku, czyli i Tym pracowicie dodającym treści do bazy, tym piszącym komentarze, czytającym i redakcji portalu FDB.

Wyczytałam dzisiaj, że portal istnieje od 2006 roku, zatem gratuluję upartego dążenia do celu i ślę ukłony Wszystkim, którzy brali i biorą udział w tworzeniu tego miejsca, które zapewne narodziło się z pasji i zamiłowania do filmu.
Życzę tej platformie i jej społeczności, by Was tylko przybywało i byście potrafili się dogadać pomimo różnic opinii, czy temperamentów :P Myślę, że każdy może tu znaleźć miejsce dla siebie. Życzę Wam, byście tu częściej bywali, dyskutowali, czasami się pośmiali i żeby nikt się nie zniechęcał do dodawania nowych treści, nawet jak komuś początkowo coś nie wychodzi (mnie nie wychodzi, ale postaram się bardziej).
Sobie życzę tego samego, mimo, że wpadam tu bezczelnie mało, to i tak polubiłam to miejsce, a wiadomo, że miejsce tworzą ludzie, więc zaglądajcie tu chętnie, skrobnijcie coś od czasu do czasu i do napisania w Nowym Roku! ;)

I pamiętajcie wparować w Nowy Rok tanecznym krokiem. Footloose

Chemas

@BuziakL

Przyłączam się z całego serca do tych życzeń.
Ja w Nowy Rok wszedłem również muzycznie, przypominając sobie przełomową "Gorączkę sobotniej nocy" :)
Swoją drogą, popijam sobie piwko i dodaję treści, taki maniak ze mnie :)

BuziakL

@Chemas cześć! Kurdę jak ten czas zapierdziela. Z końcem marca mój pies już będzie miał 3 lata. Kiedy to tak zleciało? :/
Nie wspomnę o sobie haha, nowy rok, stara ja :D

To Ty wchodzisz w nowy rok z dodawaniem treści przy piffku, a ponoć jaki 1 stycznia, taki cały rok ;)
Ja mam problem z dodawaniem treści, muszę się nauczyć pisania recenzji bo coś mi nie idzie, ale najważniejsze to się nie poddawać.
Właśnie siedzę przy tej piosence, tak mi się nic nie chce, że aż strach ale zaraz wracam do obowiązków brrr.
Fajnego dnia życzę.

George Thorogood

Chemas

@BuziakL

Haha, no jeśli się przysłowie sprawdzi, to będzie baaaardzo pracowity rok ;)
Z dodawaniem najważniejsze zacząć, no i trzeba się mocno pilnować, by nie robić błędów. Recencji nie piszę, jakoś nie idzie mi za bardzo pisanie tekstów długich, już opisem czy zarysem fabuły mam problemy.

Szczerosc

@BuziakL

Spóźnione, ale życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w roku 2020, a zwłaszcza poprawy siebie, bycia szczerym wobec siebie i innych, oraz więcej życzliwości i akceptacji dla ludzi, którzy nigdy nie zasługiwali na opór, wrogość czy absolutne potępienie. :)

Chemas

@Szczerosc

Dołączam się, szczególnie jeśli chodzi o poprawianie się. Poprawiajcie się na Boga ! Ludzie !

Proszę czekać…