• FDB.PL — 1002

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Temat wątku - Pozostała ekipa w serialu część druga

• Chemas

Po raz kolejny apeluję o dodanie do odcinków seriali pozostałej ekipy. Właśnie uzupełniam odcinki serialu dla dzieci Angelo rządzi i proszę:

https://www.imdb.com/title/tt3233448/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

Cała masa animatorów, bez których nie byłoby serialu i raptem czwórka dubbingowców.
      Założylem na nowo temat, ponieważ nawet po edycji własnego poprzedniego postu i tak nie wyświetla się w czołówce postów.

• -
      • +
      • +1
    • fredaser

@Chemas Po raz kolejny jestem za. Choć faktycznie będzie wtedy więcej treści do dodania, więc można by ewentualnie zrobić mniejszą listę zawodów, ograniczyć się do np.: animatorów, doboru obsady, głosu, kaskaderów, dublerów, lub jakiegoś innego grona.

• -
      • +
      • +1
    • Chemas

@fredaser

Zgadzam się całkowicie, same najważniejsze zawody, które tworzą odcinki serialu.

• -
      • +
      • +1
    • Sweet_Foxy

@fredaser Jestem oczywiście za. Ale pewnie to i tak nic nie da. :-)

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Sweet_Foxy
      Sorki, że odpowiadam na Twój wpis, ale nie chciałem zakładać nowego postu ;)
      Mam sugestię co do dodania do zawodu scenarzysta atrybutu "współtwórca". Jest "twórca" (ang. creator), zaś spotkałem się kilka razy z atrybutem "co-creator". Chyba żeby była możliwość uznania za "twórcę", co też próbnie puszczam na formularzu.
      Przykład:
      https://www.imdb.com/title/tt1438455/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

EDIT:

Dodam jeszcze jedną sugestię, żeby nie dokładać nowego tematu.
      Moim zdaniem powinny być wydzielony dział efekty wizualne, tak jak są efekty specjalne. Coraz więcej jest przedstawicieli.

EDIT2

Również przy okazji jeszcze jedna kwestia. Nie ma liście walut korony duńskiej, więc nie da rady uzupełnić budżetu takiego filmu jak Gang Olsena.

• -
      • +
      • 0