• HYDE PARK — 531

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Temat wątku - Oglądam i oglądam te obrady sejmu, śmieszne swoją drogą.

• Chemas

I nie mogę się oprzeć, jeśli chodzi o zadanie pytania:

Czy wicemarszałek Sejmu Ryszard Iwon Terlecki nie przypomina wam Sarumana ?

• -
      • +
      • 0
    • Robert_DeNiro

@Chemas

Mnie przypomina zwykłego ćpuna. Wystarczy popatrzeć na te wory pod oczkami:-).

• -
      • +
      • +1
    • BuziakL

@Chemas ano przypomina :))) Raz w zeszłym tyg. oglądałam obrady sejmu przez kilka minut. Ogólnie nie oglądam, ale akurat włączyłam, więc patrzę… a tam ciągłe przepychanki słowne, upomnienia, grożenie wydaleniem z sali.. Jakieś takie puste przemówienia, każdy z jakimiś pretensjami. Im by się przydał ekspert od mediacji.. jak można próbować mieć wpływ na funkcjonowanie państwa, jeśli te grupy i grupki nie potrafią ze sobą ani rozmawiać, ani się dogadać.
      Później po wszystkim widać nagłówki artykułów, jak jeden po drugim daje wywiad, jak to mu się nie podoba to, czy tamto i jadą po sobie wzajemnie.
      W jednym komentarzu pod artykułem z internetu, ktoś tak mniej więcej napisał:
      “Darwin pomylił się w swojej teorii ewolucji bo jak to możliwe, że małpa jest po człowieku, czy ktoś widział, by małpa celowo skakała w ogień?….
      Tam chodziło o to, że sporo ludzi szturmem chodzi do marketów, czy na bazary, wiedząc, że skupiska są obecnie niebezpieczne dla zdrowia w szczególności osób starszych.
      Jakaś prawda w tym jest, nie zawsze używamy mózgu.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@BuziakL
      HAHA, dobre

Parę słów uzupełnienia. Po dzisiejszych wydarzeniach, zmieniam, o czym pisałem, na Sarumana bardziej mi pasuje Gowin, wszak Saruman był przebiegły i bardzo inteligentny. Terlecki, po tym jak dzisiaj w sejmie rozsyłał posłów po kątach, pasuje mi na Smoczego Języka. Właśnie oglądam Szkło Kontaktowe i bardzo mi się spodobała wypowiedź, że nie chciałbym, aby w mojej szkole woźnym byl Pan Terlecki.
      Dodam jeszcze, że chyba nikt nie ma wątpliwości, kto jest Sauronem !!!

• -
      • +
      • 0