Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Kolacja internetowa w zamian za datki. Przejaw pychy ? 1
Raedwald

Bardzo lubię Emilię Clarkę i prawie wszystkie jej filmy widziałem. Dotarła do mnie jednak informacja że Emilia wybierze sześć osób z którymi połączy się zdalnie na wideokolacji. Tylko żeby być kandydatem trzeba wpłacić datek na fundację Clarke. Czy pobieranie pieniędzy za możliwość rozmowy to nie jest przejaw pychy ? Bo interesuje mnie nie tylko wygląd moich ulubionych aktorek ale ich charakter. Np Carey chodzi (A przynajmniej chodziła przed epidemią ) z mężem do pubów w swojej okolicy i przynajmniej możliwość porozmawiania z nią była darmo. Znielubiłbym Emilię gdyby się okazało że się uważa za Bóg wie kogo. Wie ktoś jaki ma prawdziwy charakter ?

LakiLou

@Raedwald
Wątpię, żeby ktokolwiek ją tutaj znał, więc raczej nikt na te ostatnie nie odpowie. W kwestii pozostałej to nie powiedziałbym, że to pycha szczególnie, że błędnie to odebrałeś. Ta cała wideokolacja ma być nagrodą za wpłacanie datków na jakiś cel, a nie odwrotnie. Już dokładnie nie pamiętam na jaki. Moim zdaniem fajna nagroda, bo to jednak jest gwiazda i raczej jak nie mieszka się tam gdzie ona to szansa na spotkanie z nią jest bliska zero.

Proszę czekać…