• FILMY — 1224

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Temat wątku - Polski film o superbohaterach

• Chemas

Polacy nie gęsi i swoich superbohaterów mają. Prosta receptura. Wystarczy wrzucić do jednego worka księdza Mateusza, psa Alexa i Malanowskiego z ekipą, dobrze wymieszać, scenariusza już nie trzeba, sam się piszę i produkt gotowy.

PS Jak ktoś ma jakieś pomysły co do rozszerzonej obsady, zapraszam :)

• -
      • +
      • 0
    • Sweet_Foxy

@Chemas I Jurek z „Klanu” ze słynną siekierą wożoną w bagażniku. :-)

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Sweet_Foxy Haha. Oczywiście! Jak ja mogłem zapomnieć o Jurku :) T w sumie przy okazji też chyba i Rysiek.
      PS Refleksje tematu naszły mnie dzisiaj rano, gdy jak co dzień na Polsacie leciał Malanowski i oczywiście spektakularna akcja była i jak dzień wcześniej zobaczyłem Aleksa, który już nawet w szachy potrafi grać :)

• -
      • +
      • 0
    • Adamus0101

@Chemas Ja to zawsze chciałem zobaczyć razem 4 pancernych i Klossa. A w tym odcinku gdy złapano pancerniaków i strzelano do nich z działa to żałowałem, że tego agenta w niemieckim mundurze co im pomógł to nie zagrał Mikulski.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Adamus0101 coś w tym jest :)
      Dodam od siebie, że sanitariusze i przede wszystkim sanitariuszki to powinna być ekipa z Leśnej Góry (tak się jakoś uparłem na te nasze serialowe bestselery).

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@Chemas

Niestety, klecha i pies to jednak nie są tacy polscy superbohaterowie, bo te seriale małpują zagranicznych superbohaterów. Mamy ich dzięki modzie, która do nas przylazła ze współczesnego zachodu, hihi.

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Szczerosc cóż mamy takich superbohaterów na jakich nas stać. Poza tym dodam, że zdarzyło mi się obejrzeć pierwowzory i takich bezsensów nie widziałem w scenariuszu, jak u nas. :)

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@Chemas

Mnie też się zdarzyło, ale nie widziałem wystarczająco odcinków, żeby móc je porównać. Wychodzę z założenia, że szkoda czasu na sumienne oglądanie takich rzeczy. Ale jak jest, tak jak mówisz, to się nie dziwię, bo przeważnie wtórne twory idą na łatwiznę.

• -
      • +
      • 0
    • Adamus0101

@Chemas
      O wiele łatwiej stworzyć polskich Niezniszczalnych
      Oj, oglądałoby się :)

Mauer z Psów
      Halski z Ekstradycji
      Leon z Sary
      Gajewski z Gliny
      Gebels i Despero z Pitbulla