FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Pytania o możliwości na serwisie 2
WOLFLUX

Cześć, chciałbym się zapytać czy da się jakoś zapisywać listy użytkowników, żeby nie szukać ich za każdym razem? Po drugie: czy można jakoś edytować rozwijane menu, którym przypisuje się filmy do konkretnej listy? – żeby nie musieć przewijać strony, pomniejszyłem obraz do nieczytelnych literek. Po trzecie: czy da się tak ustawić profil, żeby nie pokazywał na stronie głównej, dodanych filmów? I jeszcze dodatkowo chciałbym zapytać, czy ktoś z twórców myślał o dodaniu zdjęcia w tle, myślę, że niektórzy z użytkowników poparliby tę inicjatywę. Z góry przepraszam, bo pewnie pytam o oczywistości i pewnie – uniesiony pokaźną sumą łyczków schłodzonej substancji wyskokowej – trochę bredzę.

Grzegorz_Derebecki

@WOLFLUX

1. Obecnie nie da się zapisywać list w żaden sposób. Możliwe ze kiedyś pojawi się opcja dodania listy do ulubionych.

2. Możesz pokazać screenshota?

3. Strona profilu jest obecnie dość statyczna i na razie nie ma jeszcze planów na jej zmiane.

4. Miałem taki pomysł kiedyś i nawet powstało odpowiednie pole jednak nigdy nie zostało to wprowadzone takie zdjęcie obecnie nie pasowało by do wyglądu profilu (staram się ujednolicić profil osoby, krytyka, użytkownika, filmu) by układ był podobny.

Pytania jak najbardziej konkretne ale akurat dużo Ci nie pomogłem niestety. Nie chce obiecywać tutaj nic. Proponuje zgłosić suggestie. Te z najwiekszą liczbą głosów staram się realizować.

WOLFLUX

@Grzegorz_Derebecki

Dziękuje za odpowiedzi, z chęcią zgłoszę sugestie. Co do screenshotów, to niestety nie wiem jak załączać zdjęcia w tym serwisie. W każdym razie chodzi mi o to, że gdy wchodzę na stronę danego filmu i rozwijam pasek z listami filmowymi, pasek ten jest ucięty (na razie mam tylko kilka list). Wiem, że jak przewinę stronę i wrócę na górę, to pasek się odwraca i kieruje się ku górze strony. Chodzi mi tu wyłącznie o to, żeby tak szybko jak to możliwe tworzyć większe listy filmowe. Ogólnie to drobnostka, żaden błąd.

Proszę czekać…