FDB.PL 1045 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Czemuż to dodany materiał został usunięty? 2
ar23s

Kingdom Ashin Of The North to odcinek specjalny. Dodawałem plakaty i inne szczegóły, ktoś nagle wpadł na pomysł, żeby skasować wszystko. Nie ma śladu po tej pozycji, nasza wyszukiwarka milczy. :D U nas widnieje pod kategorią sezonu 3, a nawet IMDb twierdzi, że tak nie jest.

https://www.imdb.com/title/tt6611916/episodes?year=2021

Jest to osobny tytuł i zarazem osobna pozycja w bazie Netflixa, a nie dodatek, który mógłby pojawić się tutaj: https://www.netflix.com/pl/title/80180171

I jeszcze link do filmwebu:
https://www.filmweb.pl/film/Kingdom%3A+Ashin+of+the+North-2021-876182

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości? Więc stosownie by było, aby móc dodać ponownie pozycję z własnym opisem i plakatem jak zrobił dystrybutor i nie kasować bez sensu nowej treści do naszej bazy, bo chciałbym dodać raz jeszcze. A do serialu przypiąć odcinek w formie "sezonu zerowego". Dziękuję i pozdrawiam.

fredaser

@ar23s Najpierw został dodany właśnie jako odcinek przy serialu, dopiero później Ty dodałeś jako osobny film, dublując materiał. Jednakże na IMDb jest jako odcinek serialu, nie jako oddzielny film, podobnie choćby na tvmaze: https://www.tvmaze.com/shows/26153/kingdom/episodes Nie zgadza się jedynie sezon, na IMDb w ogóle nie ma informacji, na tvmaze jest jako drugi sezon. Jeśli jest już jako odcinek serialu, i jak widzę jesteś też za tym, żeby pozostał tam ten odcinek to bez sensu jest dublować i dodawać to jeszcze jako oddzielny film. Można się faktycznie zastanowić nad tym do jakiego sezonu go dopasować. Tu treść z dodaniem tegoż odcinka: https://fdb.pl/contents/1396172

ar23s

@fredaser Okej, nawet nie pamiętałem, że sam dodawałem ten zdublowany tytuł, ale mniejsza z tym. Moim zdaniem powinien być jako odcinek w sezonie zerowym, bo to nie jest stricte sezon 2 lub 3, a po prostu dodatkowa historia rozszerzająca fabułę w tym uniwersum. Sezonu trzeciego nawet jeszcze w ogóle nie potwierdzili. Niech ten odcinek zostanie i faktycznie nie ma sensu dodawać nic więcej, bo znowu będzie dubel i mały śmietnik.

A tutaj moja poprawka do zatwierdzenia i będzie już spokój z tym tematem: https://fdb.pl/contents/1411085

Proszę czekać…