FDB.PL 1048 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Dlaczego Apple TV+ jest lipne? Wyjaśnienie poniżej. 3
ar23s

Zakładam temat w tym dziale, bo może się przyda dodającym.
Wracając i odpowiadając na moje pytanie powyżej:

1) Nie da się kopiować opisów (niczego się zresztą tam nie da kopiować, zablokowali i trzeba przepisywać ręcznie… ewentualnie pójść na łatwiznę i kopiować z filmweb w celu zaoszczędzenia czasu i nerwów)
2) Oficjalna strona nie wyświetla się w języku polskim. Zdziwieni?

- Wchodzimy na główną, wybieramy region nasz rodzimy i uwaga, uwaga – nic się nie zmienia! Wszystko po angielsku, mimo, że na pasku adresu niby załadowało, ale nie, tak łatwo nie jest.

- Rozwiązanie? Bardzo proste, ale drogą okrężną. Wchodzimy w google, wpisujemy np tytuł serialu "W obronie syna". Wybieramy stronę Apple i magia, wszystko jest po polsku! Nie tylko ten serial, ale ogólnie cała zawartość platformy. No co do cholery? xD

3) Pewnie jeszcze bym coś znalazł, ale tak głównie to lipa w związku z powyższym.

Pozdrawiam. Może komuś tym pomogłem.

Chemas

@ar23s Co prawda nie korzystam z Apple jako źródła informacji, ale faktycznie, że to totalna lipa. Szczególnie jeśli chodzi o opis dystrybutora, no bo w przypadku tych produkcji, t jedyne źródło.

Grzegorz_Derebecki

@ar23s W chrome wystarczy dać zbadaj element a następnie rozwinąć taga i skopiować można tekst. https://share.getcloudapp.com/YEuPNjmb

ar23s

@Grzegorz_Derebecki No to też jest jakieś rozwiązanie. Może spróbuję jak będę coś dodawał z poziomu komputera.

Proszę czekać…