Program TV

2019-01-11

Equilibrium

00:05, HBO3

Ilu miałaś facetów?

00:25, Paramount Channel

Sils Maria

00:40, TVP Kultura

Hannibal: Futamono 2x6

01:05, AXN Black

Ojciec chrzestny III

01:25, Cinemax

Sin City - Miasto grzechu

01:25, CBS Europa

Rob Roy

01:25, TNT

Droga do wolności

01:40, Kino TV

Totem

01:45, HBO2

Ślepy punkt

01:45, Cinemax 2

Uzdrowiciel na wózku

01:55, FilmBox Extra HD

Hannibal: Yakimono 2x7

02:00, AXN Black

Pan i Pani Adelman

03:05, HBO3

Straszny film

03:15, HBO2

Niebezpieczny umysł

03:30, Cinemax 2

Plac Amerikis

04:30, Cinemax

Wataha u drzwi

04:45, HBO2

Sycylijskie duchy

06:00, Cinemax 2

Trzy szczyty

06:00, Cinemax

Świece na Bay Street

06:00, CBS Europa

Susano, zabijasz mnie

07:35, Cinemax

Podróż powrotna

07:45, HBO3

Avatar

07:55, HBO

Genialny klan

08:05, Cinemax 2

Anna i król

09:05, HBO3

Cadillac Records

09:20, Cinemax

Coco

10:35, HBO

Śmierć komiwojażera

11:10, Cinemax

Żandarm na emeryturze

11:35, CBS Europa

Na zachód od niej

13:25, Cinemax

Świąteczne dzwonki

13:30, CBS Europa

Mary Shelley

13:35, CANAL+

Czas przemian

13:40, Cinemax 2

Midnight Special

14:05, HBO

Dobre po złym

14:55, Cinemax

Ona będzie miała dziecko

15:25, CBS Europa

Dyktator

15:35, Cinemax 2

Susano, zabijasz mnie

16:35, Cinemax

Genialny klan

17:00, Cinemax 2

Robinson Crusoe

17:25, CBS Europa

Sms do ciebie

17:35, HBO3

Skazani na siebie

17:55, CANAL+ Family

Ghost Rider

18:00, AXN

Na skraju jutra

18:15, HBO

Ukryte piękno

18:20, Cinemax

Zabić Jesusa

18:50, Cinemax 2

Auta

19:00, HBO2

Ciemna strona księżyca

19:10, CBS Europa

Szukając misia

19:40, CANAL+

Dorian Gray

20:00, Stopklatka TV

Sztuka kochania

20:00, Zoom TV

Człowiek Tai Chi

20:00, TVN

Nieobliczalny

20:00, TV Puls

Patser

20:00, Cinemax

Moja ziemia

20:30, Cinemax 2

Szukając misia

20:40, CANAL+ 1

Resident Evil

21:00, CBS Europa

Resident Evil: Retrybucja

21:00, FilmBox Premium

Rob Roy

21:00, TNT

Mother!

22:05, HBO

Fokstrot

22:10, Cinemax 2

Samba

22:30, TVP 1

Lustra

22:50, Paramount Channel

Kruk 2: Miasto Aniołów

23:00, CBS Europa

Ślady zbrodni

23:00, TV6

Detoks

23:00, Metro TV

Kształt wody

23:20, CANAL+ Family

Grzech mojej córki

23:25, TVP 2

Wniebowzięci

23:30, TVP Polonia

Sceptyk

23:50, Super Polsat

Kraj