Program TV

2019-01-13

Sara

00:00, Super Polsat

Na linii ognia

00:00, TV Puls

Pororoca

00:25, Cinemax

Strumień

00:35, TVN 7

Nędzne psy

01:00, Cinemax 2

Wada ukryta

01:00, HBO2

Niezapomniany

01:25, HBO

Grzech mojej córki

01:40, TVP 2

Resident Evil

01:45, CBS Europa

Sztuka kochania

02:30, Zoom TV

Samba

02:40, TVP 1

Pełna krew

02:50, Cinemax 2

Bitwa o Anzio

03:15, TVP 2

Gra w serca

03:45, CBS Europa

Deja Vu

03:55, HBO2

Pogromcy duchów

04:05, Cinemax

Opowieść Mary

04:15, HBO3

Brzoskwinie

04:35, Cinemax 2

Misje: Survivant 1x3

05:05, FilmBox Premium

Misje: Pierre 1x4

05:30, FilmBox Premium

Odlot

06:00, HBO

Kochając Leah

06:00, CBS Europa

Ciche serce

06:00, Cinemax 2

Cena honoru

06:00, Cinemax

Temple Grandin

07:35, HBO2

Ucieczka z Maze

07:35, Cinemax 2

Ona będzie miała dziecko

07:55, CBS Europa

Blade Runner 2049

08:10, Cinemax

Wiedźmin: Smok 1x4

08:45, Kino Polska

Simpel

09:10, Cinemax 2

Nostalgia

09:20, HBO2

Wiedźmin: Smok 1x4

09:20, TVP Historia

Rok pod psem

10:15, HBO

Graffiti

10:50, Cinemax

Alive. Dramat w Andach

11:05, Cinemax 2

Pogromcy duchów II

11:25, Cinemax

Ustawka

11:35, HBO

Surferka z charakterem

11:50, Super Polsat

Bitwa o Anzio

11:50, TVP 2

Wyrok za prawdę

11:55, ale kino+

Agent z przypadku

12:00, CBS Europa

Kochany urwis 2

12:05, TV Puls

Ściągany

13:00, TV4

Tully

13:05, HBO

W chmurach

13:15, Cinemax

Małolaty u taty

13:30, FOX Comedy

Misje: Survivant 1x3

13:40, FilmBox Premium

Posejdon

13:45, CBS Europa

Szeregowiec Benjamin

14:00, Puls 2

Misje: Pierre 1x4

14:05, FilmBox Premium

Aniołki Charliego

14:25, HBO2

Cena honoru

15:05, Cinemax

Posejdon

15:35, CBS Europa

Ostra noc

16:05, HBO2

Znaki

16:35, HBO

Królewskie święta

16:35, TV Puls

Blade Runner 2049

17:15, Cinemax

Żandarm i policjantki

17:20, CBS Europa

Ciche serce

17:20, Cinemax 2

Dom wygranych

17:45, HBO2

Gliniarze: Odcinek 1x93

18:00, Polsat Romans

Tarzan: Legenda

18:20, HBO

Ucieczka z Maze

18:55, Cinemax 2

Miłość w raju

19:15, CBS Europa

Umysł przestępcy

20:00, TV Puls

Spider-Man: Homecoming

20:00, Cinemax

Kull Zdobywca

20:00, Metro TV

Dzień zagłady

20:00, TVN 7

Sara

20:00, Super Polsat

Randka w ciemno

20:00, Stopklatka TV

Imię kobiety

20:30, Cinemax 2

Pułapka czasu

21:00, HBO2

Marzyciel

21:00, CBS Europa

Pokot

21:45, HBO

Admirał

22:00, TV4

Darling

22:05, Cinemax 2

Plan doskonały

22:10, TV Puls

Desperado

22:15, Cinemax

Babskie wakacje

22:35, CANAL+

Rock'n'Rolla

22:50, HBO2

Wielkie otwarcie

23:00, CBS Europa

Klub morderców

23:00, Tele 5

Babskie wakacje

23:35, CANAL+ 1

Nieczysta

23:45, Cinemax 2

Kraj