Program TV

2019-01-12

Swobodny jeździec

00:05, Cinemax 2

W ukryciu

00:10, HBO

Brzydcy i źli

00:10, Cinemax

W upalną noc

00:45, TVP Kultura

Blow

01:20, Paramount Channel

Decydujący głos

01:40, HBO

Maratończyk

01:45, Cinemax 2

Wyprawa twardzieli

01:45, Cinemax

Wyspa tajemnic

02:00, HBO2

Infiltracja

02:05, TNT

Jerry Maguire

03:40, HBO

Śmierć komiwojażera

03:45, Cinemax

Czas przemian

03:55, Cinemax 2

Przysięga szeryfa

04:15, CBS Europa

Misje: Ulysse 1x1

05:25, FilmBox Premium

Misje: Mars 1x2

05:55, FilmBox Premium

Opowieść

06:00, Cinemax

Pieniądze to nie wszystko

06:00, CANAL+ Family

Samoloty

06:00, HBO2

Życie poza mną

06:00, Cinemax 2

Ludzie honoru

06:00, HBO

Samoloty 2

07:30, HBO2

Lepiej być nie może

07:35, Cinemax 2

Wiedźmin: Dzieciństwo 1x1

07:35, Kino Polska

Godzilla

07:55, Cinemax

Dolina światła

07:55, CBS Europa

Midnight Special

08:15, HBO

Wiedźmin: Nauka 1x2

08:55, Kino Polska

Sms do ciebie

09:40, HBO3

Zabić Jesusa

09:55, Cinemax 2

Ukryte piękno

10:00, Cinemax

Auta

10:25, HBO2

Cud na 34 ulicy

10:50, Polsat

Endless

11:35, Cinemax 2

Love Story

11:55, CBS Europa

Skazani na siebie

12:05, CANAL+ Family

Na skraju jutra

12:10, HBO

Pogromcy duchów

12:10, Cinemax

Misje: Ulysse 1x1

13:10, FilmBox Premium

Moja ziemia

13:25, Cinemax 2

Misje: Mars 1x2

13:40, FilmBox Premium

Deja Vu

13:50, HBO2

Odlot

14:00, HBO

Wniebowzięci

14:10, TVP Polonia

Octavio nie żyje

15:05, Cinemax 2

1945

15:55, HBO2

Opowieść

16:00, Cinemax

Świąteczny konsultant

16:30, TV Puls

Życie poza mną

16:35, Cinemax 2

Surferka z charakterem

16:45, Super Polsat

Nostalgia

17:25, HBO2

Żona dla Mikołaja

17:30, CBS Europa

Godzilla

17:55, Cinemax

Lepiej być nie może

18:10, Cinemax 2

Arthur

18:20, HBO

Królewskie święta

18:20, TV Puls

AC/DC: Recydywa Rocka

19:00, TVP Kultura

Poznaj rodziców Mikołaja

19:05, CBS Europa

Taśmy Watykanu

20:00, Stopklatka TV

Komora

20:00, Metro TV

Dorwać Cartera

20:00, TV Puls

Gladiator

20:10, FOX

Tully

20:10, HBO

Cena odwagi

20:10, ale kino+

Polowanie

20:20, TVP Kultura

Simpel

20:30, Cinemax 2

Zielona mila

21:00, Epic Drama

300: Początek imperium

21:00, Cinemax

To

21:00, HBO2

Jak rozbić bank

21:00, CANAL+

Kingsman: Złoty krąg

21:40, CANAL+ Film

Red Lights

21:50, Stopklatka TV

Jak rozbić bank

22:00, CANAL+ 1

Ojciec chrzestny

22:05, Polsat

Transporter: Nowa moc

22:05, TV Puls

Zauroczenie

22:20, TVP 2

Aż poleje się krew

22:25, Cinemax 2

Blitz

22:30, Filmbox Action

Legion

22:45, Cinemax

Godziny szczytu 3

23:10, FOX

Sully

23:50, HBO

Oskarżeni

23:50, ale kino+

Śmierć nadejdzie dziś

23:55, CANAL+ Film

Kraj