Program TV

2019-02-13

Mutant

00:00, Scifi Universal

www.strach

00:15, TV Puls

451° Fahrenheita

00:50, Cinemax

Zombieland

01:05, HBO

Liberator

01:30, Paramount Channel

Nietykalni

01:55, Cinemax 2

Imperium rekinów

02:10, Scifi Universal

Wiedźmin: Nauka 1x2

02:10, Kino Polska

Wonder Woman

02:15, HBO2

Boost

02:30, Cinemax

Straszny film 2

02:35, HBO

Triassic World

03:35, AMC

Sztanga i cash

03:45, HBO3

21

03:55, HBO

Oswobodzeni

03:55, Cinemax 2

Zalecana ostrożność

04:15, Cinemax

Plamy z trawy

04:30, HBO2

Leonie

05:00, Kino TV

Into the Blue

05:30, Cinemax 2

Emotki. Film

06:00, HBO2

Śnię w obcym języku

06:00, Cinemax

Na żywo z Bagdadu

06:00, Cinemax 2

Aniołki Charliego

07:25, HBO3

Mroczna wieża

07:45, Cinemax 2

Południca

07:45, Cinemax

Coco

09:00, HBO2

Roman J. Israel

09:00, HBO3

Syndrom DDR

09:25, Paramount Channel

Skandalista Larry Flynt

09:25, Cinemax 2

Arthur

09:35, HBO

Somalijscy piraci

10:45, HBO2

Lodowe piekło

10:55, Filmbox Action

Cztery pokoje

11:35, Cinemax 2

Pazury: Burn 2x7

11:50, HBO3

Kong: Wyspa Czaszki

13:00, Cinemax

Projekt: Dinozaur

13:05, FilmBox Extra HD

Druga strona

13:20, Cinemax 2

Ghost Rider

13:30, HBO

Auta 2

14:00, HBO3

Wielkie, złe gadziny

14:00, Scifi Universal

Moby Dick

14:10, AMC

Zupełnie jak miłość

14:55, Cinemax

Dym

15:05, Cinemax 2

7 dni, nie więcej

15:10, ale kino+

Testament mamy

15:50, HBO3

Megalodon

16:20, AMC

Południca

16:45, Cinemax

Mroczna wieża

17:00, Cinemax 2

Jest sprawa...

17:20, TVP Kultura

Nostalgia

17:35, HBO3

Speed Racer

17:55, HBO

Darling

18:15, Cinemax

W chmurach

18:40, Cinemax 2

Autor Widmo

18:55, FilmBox Premium

Ziemska apokalipsa

19:00, CBS Action

Lady Bird

19:30, CANAL+ Family

Plemiona Palos Verdes

20:00, Cinemax

Piotruś Królik

20:10, HBO

Przemycić Hendrixa

20:30, Cinemax 2

Bunt maszyn

20:50, CBS Action

Łowcy głów

21:00, Kino TV

Zaginiona

21:00, FilmBox Premium

Hot Dog

21:00, CANAL+

Za ścianą

21:00, Filmbox Action

Wielbicielka

21:05, CANAL+ Family

Sin City - Miasto grzechu

21:45, Paramount Channel

Hostages

21:45, Cinemax

Hot Dog

22:00, CANAL+ 1

Obcy w natarciu

22:00, Scifi Universal

Kamienne pięści

22:05, TV Puls

Wróg u bram

22:05, Cinemax 2

Sherlock Holmes: Gra cieni

22:40, TVN Fabuła

Wyspa tajemnic

22:50, HBO3

Sully

22:50, HBO

Zaginiony synek

22:50, Tele 5

Ambassada

23:50, Stopklatka TV

Mocne uderzenie

23:55, Polsat

Dron

23:55, CANAL+ Film

Kraj