Piotr Biernacki

@Beznickowy

Nowe seriale 2014

  • 0 komentarzy

Seriale, które pojawiły się w 2014 roku. Plus linki do czołówek, które mi się podobają.

zobacz więcej

Najlepsze filmy 2013 roku

  • 0 komentarzy

Mój wybór dokonany na potrzeby rankingu.

zobacz więcej

Festiwale

  • 0 komentarzy

Na festiwalach pojawia się wiele premierowych filmów, więc można dzięki nim uzupełniać bazę na fdb.

zobacz więcej

Muzyka usłyszana

  • 0 komentarzy

Temat powstał, ponieważ w filmach i serialach często można usłyszeć ciekawe melodie, które człowiekowi po miesiącach wylatują z głowy. Więc żebym nie musiał w przyszłości skrzętnie szukać, to zakładam taki temacik. Pojawiać się będą tutaj piosenki i utwory muzyczne, które wpadają w ucho w trakcie filmu, ale także potrafią żyć własnym życiem, czyli da się ich posłuchać bez obrazu.

zobacz więcej

Podsumowanie roku 2012 w kinach

  • 1 komentarz

Podsumowanie obejmuje filmy, które mogliśmy oglądać w mijającym roku w polskich kinach (tj. premiery od 01.01.2012 do 31.12.2012). Niestety, życie za krótkie, aby ocenić wszystkie kinowe pozycje, ale też całkiem sporo ich zobaczyłem, więc było z czego wybierać.

zobacz więcej

Poradnik dla dodającego i weryfikatora

  • 4 komentarze

Postanowiłem drobne uwagi, sugestie i porady zbierać w jednym miejscu – tutaj właśnie. Stopniowo będę rozwijać ten temat. Na początek zebrałem przemyślenia odnośnie dodawania osób, na dniach pojawią się kolejne treści. Zachęcam do podawania innych problematycznych spraw, które tutaj będę mógł umieścić. Można pisać w komentarzach lub prywatnie do mnie. Pozdrawiam i życzę ciekawej lektury.

zobacz więcej

Serialowe nowości - sezon 2011/12

  • 5 komentarzy

Już większość premierowych seriali w sezonie 2011/12 miało swoje premiery. Poniżej zestawienie seriali, które oglądam. Wraz z kolejnymi odcinkami miejsca seriali mogą ulec zmianie. Jak widać moda na obsadzanie w głównych rolach gwiazd filmowych przybiera na sile. Ciężko znaleźć serial, gdzie nie ma znanej twarzy z dużego ekranu. Jednak, jak widać, ich udział nie świadczy o sukcesie produkcji. Zapraszam do dyskusji.

zobacz więcej

Weryfikacja

  • 18 komentarzy

Sprawy związane z weryfikacją.

zobacz więcej