Tonight is the night.

Co się dzieje w zwiastunie [Rec 2]? 2

Pierwsza cześć [Rec] odniosła duże sukcesy. Podobała się na całym świecie, a Amerykanie swoim zwyczajem nakręcili remake Kwarantanna. Teraz za kamerą stanęli ci sami reżyserzy Jaume Balagueró i Paco Plaza, by nakręcić sequel [Rec] 2.

[Rec 2]

Zapraszamy do obejrzenia pełnego zwiastuna:

Kontynuacja świetnego hiszpańskiego horroru "Rec", który wzbudził w Europie nie małe zamieszanie. Akcja filmu dzieje się bezpośrednio po zakończeniu poprzedniej części. Grupa komandosów, z hiszpańskich oddziałów specjalnych, wkracza do odizolowanej kamienicy, w której wybuchła zaraza dziwnego wirusa, zamieniającego ludzi w krwiożercze bestie. Nie wiedząc co czyha w mroku korytarzy, ani co się stało z lokatorami, muszą stawić czoła własnym lękom oraz ciemności, jak i tym, którzy "przetrwali". Czy wieloletnie doświadczenie i nowoczesna broń są wystarczające przeciw temu co spotkają?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Antoni Krokowicz 2009-09-07

chyba powinno być zwiastunu, a nie zwiastuna

Artur Tojza 2009-09-06

W wielu momentach mocno zalatuje mi scenami z gry F.E.A.R. gra jest jednym z moich ulubionych tytułów więc jeśli film miałby mieć taki sam psychodeliczny klimat i dopracowaną fabułę to sukces murowany :D

piwo_war 2009-09-05

Zwiastun zapowiada, że będzie ciekawie, ale czy będzie to lepsze od jedynki? Zobaczymy…

Proszę czekać…