"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Człowiek-mrówka atakuje 3

Dla fanów na całym świecie przejęcie Marvela przed Disney’a było ogromnym szokiem. Dzisiaj pojawiła się pierwsza informacja dotycząca pierwszej produkcji studia Marvel, którą chce nakręcić Pixar. Okazuje się, iż ma nim być Ant-Man, czyli człowiek mrówka. Trzeba przyznać, iż to ciekawa informacja. Niestety nie wiadomo czy prawdziwa.

Człowiek-mrówka z komiksu Ant-Man

Komiks Ant-Man został stworzony w 1962 roku przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego. Bohaterem jest tytułowy człowiek-mrówka, który potrafi zmniejszać się do rozmiaru mrówek i porozumiewać się z nimi. Za ich pomocą łapał przestępców.

Studio Marvel już od kilku lat przymierzało się do ekranizacji tego komiksu. Scenariusz napisał Edgar Wright (Hot Fuzz: Ostre psy), który miał być również reżyserem. Jednak ze względu na brak środków projekt odkładano na kolejne lata. Teraz jednak Wright zajmuje się pracą na planie Scotta Pilgrim i nie wiadomo czy dalej jest zainteresowany tym projektem.

Największą niewiadomą jest zaś to czy Pixar zrealizuje animację czy też spróbuje nakręcić pierwszy aktorski film. Już od dwóch lat szefowie Pixara mówią, iż chcieliby nakręcić aktorski film, jednak nigdy nic poza deklaracjami nie robiono w tym kierunku. Teraz istnieje na to szansa.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…