Współpracownicy Bay'a: Megan Fox to suka bez klasy

Michael Bay i Megan Fox

Trzech współpracowników Michaela Bay'a, po tym jak Megan Fox porównała go do Hitlera napisało list otwarty, krytykujący aktorkę. Mimo, że list pojawił się na oficjalnej stronie Bay'a, reżyser wciąż jest otwarty na dalszą współpracę z aktorką:

Nie pochwalam tego listu do Megan, nie pochwalam też jej wypowiedzi. Jednak te zwariowane zdania, są częścią jej zwariowanego wizerunku. Wciąż bardzo chciałbym z nią pracować i wiem, że sobie poradzimy. Oczekuję nawet więcej tego typu stwierdzeń w czasie prac nad Transformers 3.

Megan Fox i Michael BayMegan Fox i Michael Bay

Zapraszamy do przeczytania fragmentów listu otwartego:

To jest list otwarty do wszystkich fanów Michaela Bay'a. Jesteśmy trójką jego współpracowników, pracujemy z nim od 10 lat. W zeszłym tygodniu mieliśmy nieprzyjemność przeczytać podburzające zdania pani Fox na temat Michaela. W tym liście zamierzamy wyjaśnić kilka spraw.
Zgadzamy się, że Megan ma świetne oczy, szczupły brzuszek, który pryskamy gliceryną oraz paskudny i głupi tatuaż z Marilyn Monroe, który potem musimy zakrywać.
To Michael Bay wyciągnął nieśmiałą dziewczynkę znikąd i dając jej rolę w Transformers na zawsze odmienił jej życie. Od tej pory wszyscy ją googlują i zachwycają się nią. Stała się drugą Angeliną Jolie, choć niezupełnie… Pracowaliśmy z Jolie i wiemy, że ona jest profesjonalistką.
Kim więc jest Megan Fox? Jest zupełnie inna niż wiele wspaniałych aktorek. Jest niewdzięczna, kompletnie nie zwracająca uwagę na ciężką pracę innych, nigdy nie mówi "dziękuję". Nikt nigdy nie mówił "cześć" Pani Księżniczce, bo niby po co, skoro nigdy nie odpowiadała. Wielu uważa, że ona po prostu nienawidzi być aktroką.
Naszego pierwszego dnia w Gizie Michael bardzo się starał zorganizować nam wycieczkę do Piramid w Gizie, co Megan Fox skomentowała tak: Nie mogę uwierzyć, że Michael zmusza nas, żeby pójść zobaczyć te pier**one piramidy. Może do tej sytuacji odnosiła się, gdy nazywała Bay'a Hitlerem.
Takiej Megan raczej nie zobaczycie, gdyż potrafi pokazywać się prasie. Na planie nigdy się nie uśmiechała. To niewdzięczna – powiedzmy to – suka bez klasy.

To tylko fragment listu. Współpracownicy porównywali również Megan do gwiazdy porno i życzyli sobie, by Megatron zmiażdżył ją w pierwszych ujęciach Transformers 3. Cały list (w języku angielskim) możecie przeczytać tutaj.


Filip Borkowski
Tonight is the night.