"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Seyfriend mówi o Mamma Mia 2 0

Aktorka Amanda Seyfried (Mamma Mia!, Zabójcze ciało) przebywa obecnie w Toronto gdzie na festiwalu filmowym promuje swoją najnowszą produkcję. Tam też spotkała się z dziennikarzami i zdementowała krążące od jakiegoś czasu plotki, według których szybko miałby powstać sequel filmu Mamma Mia!.

Amanda Seyfried w filmie Mamma Mia! (2008)

Aktorka zdradziła:

Nie sądzę, aby to było prawdą. Szczerze to nie widzę żadnego sensu na powstanie sequela, nie chciałabym, aby robiono to na siłę. Nigdy z takiego czegoś nie wychodzi coś dobrego. Co prawda jeśli powstałby jakiś fajny pomysł to mogłabym w filmie wystąpić. Ale to bardzo trudne zadanie.

Dodatkowo Seyfried powiedziała o tym jak pracowało jej się na planie Mamma Mia!:

Uważam ten film za coś wspaniałego. To jest coś oryginalnego, co trudno będzie dobrze powtórzyć. Nakręciliśmy film na podstawie świetnego musicalu, który dotychczas pokazywano głównie w teatrach na Broadway’u. Dzięki naszej produkcji piosenki Abby trafiły do ludzi młodych, którzy wcześniej się z nimi nie spotkali. Na dodatek to świetny film dla całej rodziny.

Plotki o filmie Mamma Mia 2 nabrały na sile podczas żartu, jaki swego czasu powiedziała Meryl Streep, która na pytanie dziennikarza o to czy powstanie sequel powiedziała: "jasne, już pracujemy nad nim". Po kilku dniach oczywiście powiedziała, iż był to taki niewinny żarcik.

Musical Mamma Mia! pojawił się w kinach w 2008 roku. Zrobił furorę na całym świecie zarabiając łącznie blisko 609 mln $ (z czego 144 mln $, w samych tylko Stanach). Jak dotychczas jest trzecim najbardziej dochodowym musicalem wszechczasów.

Kadr z filmu Mamma Mia!Kadr z filmu Mamma Mia!

Źrodło: www.moviehole.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Magdalena De La Vega 2009-09-18

dokładnie zgadzam się z tym co powiedziała Amanda. Nie widzę sensu aby ciągnąć dalej ten film raczej okazałoby się to pomysłem poronionym!! Widział ktoś kiedyś,żeby jakikolwiek musical miał swoją kontynuację?? nie!!! bo tego się nie robi w przypadku tego gatunku filmowego coś jest i kończy się!!! po to zostawia się coś nie dokończonego,żeby ludzie sami sobie swoje własne zakończenie dopowiedzieli i tyle :P

Proszę czekać…