Seyfriend mówi o Mamma Mia 2

Amanda Seyfried w filmie Mamma Mia! (2008)

Aktorka Amanda Seyfried (Mamma Mia!, Zabójcze ciało) przebywa obecnie w Toronto gdzie na festiwalu filmowym promuje swoją najnowszą produkcję. Tam też spotkała się z dziennikarzami i zdementowała krążące od jakiegoś czasu plotki, według których szybko miałby powstać sequel filmu Mamma Mia!.

Aktorka zdradziła:

Nie sądzę, aby to było prawdą. Szczerze to nie widzę żadnego sensu na powstanie sequela, nie chciałabym, aby robiono to na siłę. Nigdy z takiego czegoś nie wychodzi coś dobrego. Co prawda jeśli powstałby jakiś fajny pomysł to mogłabym w filmie wystąpić. Ale to bardzo trudne zadanie.

Dodatkowo Seyfried powiedziała o tym jak pracowało jej się na planie Mamma Mia!:

Uważam ten film za coś wspaniałego. To jest coś oryginalnego, co trudno będzie dobrze powtórzyć. Nakręciliśmy film na podstawie świetnego musicalu, który dotychczas pokazywano głównie w teatrach na Broadway’u. Dzięki naszej produkcji piosenki Abby trafiły do ludzi młodych, którzy wcześniej się z nimi nie spotkali. Na dodatek to świetny film dla całej rodziny.

Plotki o filmie Mamma Mia 2 nabrały na sile podczas żartu, jaki swego czasu powiedziała Meryl Streep, która na pytanie dziennikarza o to czy powstanie sequel powiedziała: "jasne, już pracujemy nad nim". Po kilku dniach oczywiście powiedziała, iż był to taki niewinny żarcik.

Musical Mamma Mia! pojawił się w kinach w 2008 roku. Zrobił furorę na całym świecie zarabiając łącznie blisko 609 mln $ (z czego 144 mln $, w samych tylko Stanach). Jak dotychczas jest trzecim najbardziej dochodowym musicalem wszechczasów.

Kadr z filmu Mamma Mia!Kadr z filmu Mamma Mia!

Źrodło: www.moviehole.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux