Bay i Spielberg porozmawiają o Transformers 0

Michael Bay na swojej stronie, podał plany dotyczące jego udziału w najbliższych produkcjach. Ukazała się informacja o tym, że reżyser spotka się ze Stevenem Spielbergiem oraz Ehrenem Krugerem w sprawie Transformers 3.

Steven Spielberg i Michael Bay

Jak podaje reżyser, spotkanie odbędzie się jeszcze w tym tygodniu, a więcej informacji powinniśmy usłyszeć na weekend.

Poza tym Bay potwierdził, że jego projekt Pain & Gain o kulturystach z Miami lubujących się w sterydach, którzy zostali wciągnięci w świat kryminalny i porwanie, które kompletnie nie wyszło jest bliski realizacji.

A także podkreślił, że film Bad Boys III pojawi się w kinach przed lub po premierze Transformers 3.

Michael BayMichael Bay

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

piwo_war

Dwójka miała mieć wszystkiego o wiele więcej, ale w rezultacie była gorsza od jedynki. Nie wróżę więc niczego dobrego dla trzeciej części, chociaż fajnie jest obejrzeć od czasu do czasu (a nawet i częściej) komercyjne kino :D

Yankee_Notch

Wszystko robi się w Hollywood dla kasy, i znając życie i amerykańskie realia, specjalnie się przy kolejnej części nie napracują a i tak i tak zarobią grube miliony :)

Wodnica79

Kolejna kontynuacja na siłę? Dla kasy? Tylko, że dla prawdziwej kasy trzeba zrobić COŚ NA PRAWDĘ DOBREGO.

Ronaldinho

Jeszcze nie wiem, co Michael Bay musiałby zrobić z "Transformers 3", żeby po mega nędznej dwójce zachęcić mnie do wybrania się do kina na kolejną część. A przecież, coś co z pozoru wydaje się łatwe: brak kałowo-żygowe humoru, mniej debilizmów ogólnych, logiczny scenariusz i urozmaicenie bitew robotów; podejrzewam, że dla niego stanowi wielką trudność.

Proszę czekać…