Copley oficjalnie w Drużynie A 0

Niedawno informowaliśmy, że gwiazda Dystryktu 9, Sharlto Copley dołączy do Drużyny A w roli Kapitana Murdocka. Teraz oficjalnie potwierdzono, że aktor jest w obsadzie!

Drużyna A

Ponadto pojawiła się informacja, że Jessica Biel negocjuje rolę. Miałaby zagrać generała armii ścigającego drużynę i byłą kochankę postaci Coopera, Buźki.

Drużyna ADrużyna A

W obsadzie są: Liam Neeson (Hannibal), Bradley Cooper (Buźka) i Quinton "Rampage" Jackson (B.A. Baracus). Film reżyseruje Joe Carnahan, a premiera planowana jest na 11 czerwiec 2010 roku.

Projekt ma jeden wielki minus – scenarzystę, którym jest Skip Woods. Niestety, ale ostatnio zbiera negatywne opinie – jego skrypty do Hitmana czy Kodu Dostępu zbierały słabe recenzje, a już gromy posypały się na niego za "popsucie" X-Men Geneza: Wolverine, gdzie pozmieniał 60 procent genialnego scenariusza (wedle wszelkie recenzji tak mówiono) Davida Benioffa dodając dużo negatywnych części, których byliśmy świadkami w kinie.

Czy mimo wszystko wyjdzie z tego dobry film? Zdjęcia do Drużyny A rozpoczną się niebawem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Yankee_Notch 2009-09-19

Akurat w Kodzie Dostępu to nie doszukałem się bardzo tragicznego scenariusza, ale mam wielką nadzieję że nie popsuje on skryptu do Drużyny A, bo szkoda by było zmarnować taką świetną historię :)

Proszę czekać…