"May the Force Be With You"

Nowy Dzień żywych trupów - zobacz zdjęcia! 0

Od 17 lipca trwają zdjęcia do remake'u Dnia żywych trupów w reżyserii George A. Romero z 1985 roku. Nową wersje reżyseruje Steve Miner. Główną rolę zagrają Christa Campbell, Nick Cannon, AnnaLynne McCord, Ving Rhames i Matt Rippy. Szacowany budżet to 18 mln dolarów. W kinach film zostanie najprawdopodobniej zaprezentowany w połowie przyszłego roku, a już dziś prezentujemy pierwsze kadry z nowymi żywymi trupami. Jeśli lubicie horrory i czekacie na Dzień żywych trupów to musicie te zdjęcia konicznie zobaczyć.

Kadr z filmu Dzień żywych trupów 2007Kadr z filmu Dzień żywych trupów 2007

Dziś wreszcie możemy zobaczyć, na trzech kadrach, jak będą wyglądały nowe żywe trupy w remake'u Dnia żywych trupów z 1985 roku. Nowy film nosi nazwę Day of the Dead, czyli tak samo jak pierwotna wersja.

W filmie zagra Christa Campbell (Mansquito, End game), oprócz niej w filmie główne role zagrają: Nick Cannon, AnnaLynne McCord, Ving Rhames, Matt Rippy. Remake reżyseruje Steve Miner (Piątek trzynastego II, Lake Placid, Halloween – 20 lat później), a scenariusz napisał Jeffrey Reddick (Oszukać przeznaczenie, Tamara). Film produkują: Boaz Dawidson, James Glenn Dudelson, Randall Emmett, George Furla i M. Dal Walton III.

Premierę filmu zaplanowano na 2007 rok, lecz miesiąc nie jest jeszcze znany. Dokładna data zostanie najprawdopodobniej podana po zakończeniu zdjęć do filmu.

Nowa wersja filmu Dzień żywych trupów jest wzorowana na trzeciej części trylogii Romero o żywych trupach. Pierwsza to Noc żywych trupów, druga zaś to Świt żywych trupów. Obydwie części doczekały się remake'ów. Noc wyreżyserował Tom Savini, a Świt Zack Snyder.

Pierwotna wersja Dnia żywych trupów jest trzecią części trylogii Romero. Opowiada ona o grupce ludzi, którymi m.in. są naukowcy i żołnierze. Znajdują oni schronienie w kopalni. Naukowcy próbują wyprodukować lek, który zaniechałby powstawanie zmarłych z grobu. Potrzebują do tego kilku zombie, na których mogliby przeprowadzać różnego rodzaju testy. Żołnierze się temu sprzeciwiają i dochodzi do konfliktu między nimi, a naukowcami. Natomiast w międzyczasie coraz więcej zombie zaczyna atakować kopalnie, których w końcu nie uda się powstrzymać.

Tytułowe żywe trupy to zmarli, którzy zaraz po śmierci powstają i jedyną rzeczą, do której dożą jest świeże ludzkie mięso, którym się żywią.

Kadr z filmu Dzień żywych trupów 2007Kadr z filmu Dzień żywych trupów 2007

Kadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.caKadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.ca Kadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.caKadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.ca Kadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.caKadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.ca

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

skunksior

to załuj…….jest spoko

Trophy

nie ma co ukrywac świetny news:P szkoda, że nie widziałam jeszcze "Dnia żywych trupów" :(

przyznam ze sam sie mocno zdziwliem tymi liczbami, ale pomyslalem ze Ronaldo wszystko sprawdzil ;-) dzieki za czujnosc Wolfi ;) pozdrawiam

Ronaldinho

Wiem, wiem. Zagapiłem się na inne liczby :-)

Anonimowy

hehehe, dobry koment :-)

Ps. Film ten napewno nie ma budzetu w wysokosci 300 mln $, a jedynie mizerne 18 mln $
http://www.imdb.com/title/tt0489018/business

Proszę czekać…