http://vimeo.com/mironkundzicz

Simpsonowie dalej na ekranie 0

Wszyscy fani tej zwariowanej rodzinki mogą być szczęśliwi. Twórca i pomysłodawca Matt Groening ujawnił bowiem, że na razie nie zamierza kończyć z serialem, który jest od początku robiony dla telewizji FOX.

Mój stosunek do tej kreskówki jest taki, że jeśli ludziom, którzy pracują przy jej powstawaniu sprawia to frajdę, to powinniśmy robić ją dalej. Zawsze staraliśmy się, żeby to co robimy było zabawne. Jeśli potrafiło rozśmieszyć nas, to na pewno rozśmieszy widzów. – mówi Groeningen.

Rodzinka Simpsonsów w całej okazałościRodzinka Simpsonsów w całej okazałości

Kluczem, którym posługiwała się ekipa przy tworzeniu 18. już sezonu, było możliwie jak najczęstsze zaskakiwanie widowni. Premiera pierwszego odcinka wyznaczona jest na niedzielny wieczór. Wśród młodych scenarzystów panuje świetna atmosfera wzajemnej motywacji. Większość z nich wychowywała się na tej bajce i teraz prześciga się w nawiązaniach do starszych serii i odcinków. I stara i nowa ekipa stara się aby ten serial był jak najlepszy.

Matt Groening planuje też nowe odcinki Przygód Fry'a w kosmosie. Ich premiera miałaby się odbyć na antenie Comedy Central w 2008 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…