Kolejne zdjęcia z Piły VI 0

Pojawiły się kolejne zdjęcia do filmu Piła VI, na kadrach możemy zobaczyć sceny z filmu, a także kilka ujęć z planu. Kolejna już część serii premierę będzie miała 23 października 2009 roku. Za realizację filmu zabrała się już znana z wcześniejszych części ekipa, reżyserem ponownie będzie Kevin Greutert a za scenariusz odpowiadają Marcus Dunstan oraz Patrick Melton.

Piła VI

Zdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VIZdjęcie z filmu Piła VI

Piła VI przedstawia dalsze losy bohaterów znanych z poprzednich części. Agent Strahm nie żyje, teraz krwawą spuściznę Jigsawa przejmuje detektyw Hoffman, który kontynuuje jego misję. Jednak FBI węszy wokół mężczyzny, więc ten zmuszony jest pchnąć grę do przodu ujawniając większy zamysł, którym kierował się Jigsaw.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Delta 2009-10-13

Już rok temu zapowiadali, że będzie 8 (osiem) części, więc nie wiem co się niektórzy dziwią. Dla mnie ten film to żywa klasyka, każda kolejna część jest ciekawsza od poprzedniej. Ludzie lubią różne filmy, ja kocham Piły, a dla niektórych kręcą trzecią część Transformers.

Flames23 2009-09-28

Piła jak to piła, nie każdemu się znudziła, mnie już niestety a może stety -tak, wszystko jest jednak kwestią gustu.
Tak za parę lat, nazwa w naszej bazie będzie wyglądać tak:
Piła (2004 – ????) :)

piwo_war 2009-09-27

Jest popyt, jest i podaż. Pociągną to dopóty, dopóki będzie zainteresowanie filmem na tyle, żeby się zwracało z nawiązką, bowiem film nie należy do najdroższych, a przez to zarabia niemałe pieniądze.

drfalck 2009-09-27

narodziła sie nowa tradycja… co Halloween to nowa Piła..
ciekawe jak długo to pociągną..

Proszę czekać…