Klimatyczny Koszmar z ulicy wiązów! 2

A Nightmare on Elm Street jest rebootem jednej z najsłynniejszych horrorów – Koszmar z ulicy Wiązów. W roli Freddy’ego mamy Jackie'go Earle Haleya.

Freddy Krueger

Pojawił się pierwszy klimatyczny zwiastun, w którym możemy zobaczyć nową wizję kultowej postaci.

Premiera filmu A Nightmare on Elm Street zapowiedziana jest na 16 kwietnia 2010 roku. Reżyserią zajmuje się Samuel Bayer a scenariusz napisał Wesley Strick. W rolach głównych występują: Jackie Earle Haley, Thomas Dekker, Connie Britton, Charles E Tiedje oraz Rooney Mara.

Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Flames23

Krueger wygląda jak piep..ny Imhotep z ’Mumi" przebrany w czerwony swetek i kapelusz. Co oni mu zrobili z twarzą? Pomimo tego faktu, jestem optymistycznie nastawiony do tego obrazu, oj będzie się działo!

ps. Scena w wannie – skąd my to znamy;)

Arnkell

Ciekawe, nie powiem… Tylko zobaczymy co z tego wyjdzie…. :)

piwo_war

Bardzo dobrze to wygląda. Klimacik jest i to najważniejsze :) Czyżby szykował się jeden z nielicznych remaków godnych oryginału?

Ronaldinho

Czekałem na ten zwiastun długo, czytałem, że na Comic-Conie po wyemitowaniu go tam mówili, że oficjalnie do sieci trafi dopiero w grudniu, a tu taka niespodzianka. Ogólnie to od strony technicznej wygląda bardzo dobrze, do tego jest mnóstwo klimatycznych scen. Jak widać, będzie też trochę rimejku, np scena z wanną czy unoszenie się ciała nad łóżkiem. Byłem pozytywnie nastawiony, a teraz jestem jeszcze bardziej. Będzie dobrze.

Adam_Siennica

No mi się zwiastun podoba – jego klimat – mam nadzieję, że film też będzie miał coś takiego, ale twarz Freddy’ego mnie rozczarowała :-/

Proszę czekać…