Powstanie kinowa wersja Przyjaciół

Kadr z serialu Przyjaciele

Aktor Michael Tyler (grający Gunthera) w jednym z wywiadów ujawnił, iż rozpoczęły się pracę nad pełnometrażową wersją jednego z najbardziej znanych amerykańskich seriali komediowych pt. Przyjaciele. Według informacji aktora wszyscy główni aktorzy prowadzą obecnie negocjacje w sprawie swojego udziału. Sam obraz miałby rzekomo pojawić się w kinach już latem 2011 roku.

Tyler w wywiadzie dla tabloidu News Of The World poinformował, iż z tego co wie rozpoczęto przygotowania do produkcji pełnometrażowej wersji słynnego serialu. Obecnie producenci prowadzą negocjacje z aktorami. Zdradził, iż nad scenariuszem pracuje David Crane i Martha Kauffman, czyli osoby odpowiedzialne za serial telewizyjny. Na pewno ucieszy to wszystkich fanów Rossa, Rachel, Monicę, Chandlera, Phoebe i Joey’ego, którzy na pewno z chęcią wybiorą się do kina.

O produkcji pełnometrażowej wersji serialu w Stanach mówi się praktycznie od momentu, w którym zaprzestano jego emisji. Co więcej według niektórych plotek istnieją dwie wersje scenariusza, które jak oceniają niektórzy sprawi, że kinowa wersja stanie się ogromnym hitem.

Mało, kto wie, iż zaprzestano emisji serialu po tym jak aktorzy grający główne rolę (czyli Matthew Perry, Courteney Cox, Jennifer Aniston, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Lisa Kudrow) chcieli dostawać coraz większe gaże. Za ostatni sezon dostawali po prawie 1,2 mln $ za każdy odcinek a żądali podwyższenia wynagrodzenia o blisko 25%.

Czy obraz stanie się hitem 2011 roku? Czy w ogóle powstanie? Miejmy nadzieję, iż tak.

Źrodło: www.cinemablend.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux