"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie kinowa wersja Przyjaciół 3

Aktor Michael Tyler (grający Gunthera) w jednym z wywiadów ujawnił, iż rozpoczęły się pracę nad pełnometrażową wersją jednego z najbardziej znanych amerykańskich seriali komediowych pt. Przyjaciele. Według informacji aktora wszyscy główni aktorzy prowadzą obecnie negocjacje w sprawie swojego udziału. Sam obraz miałby rzekomo pojawić się w kinach już latem 2011 roku.

Kadr z serialu Przyjaciele

Tyler w wywiadzie dla tabloidu News Of The World poinformował, iż z tego co wie rozpoczęto przygotowania do produkcji pełnometrażowej wersji słynnego serialu. Obecnie producenci prowadzą negocjacje z aktorami. Zdradził, iż nad scenariuszem pracuje David Crane i Martha Kauffman, czyli osoby odpowiedzialne za serial telewizyjny. Na pewno ucieszy to wszystkich fanów Rossa, Rachel, Monicę, Chandlera, Phoebe i Joey’ego, którzy na pewno z chęcią wybiorą się do kina.

O produkcji pełnometrażowej wersji serialu w Stanach mówi się praktycznie od momentu, w którym zaprzestano jego emisji. Co więcej według niektórych plotek istnieją dwie wersje scenariusza, które jak oceniają niektórzy sprawi, że kinowa wersja stanie się ogromnym hitem.

Mało, kto wie, iż zaprzestano emisji serialu po tym jak aktorzy grający główne rolę (czyli Matthew Perry, Courteney Cox, Jennifer Aniston, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Lisa Kudrow) chcieli dostawać coraz większe gaże. Za ostatni sezon dostawali po prawie 1,2 mln $ za każdy odcinek a żądali podwyższenia wynagrodzenia o blisko 25%.

Czy obraz stanie się hitem 2011 roku? Czy w ogóle powstanie? Miejmy nadzieję, iż tak.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adam_Siennica

DUŻO :P
A tak poważnie, praktycznie od końca serialu mówi się o kinowej wersji – ciekawe czy w końcu powstanie…

piwo_war

Skoro za jeden odcinek po ponad milionie było im za mało, to ciekawe ile chcieliby za wzięcie udziału w pełnometrażowej produkcji..

Proszę czekać…