"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pośmiertny sukces Jacksona 0

28 października na całym świecie w kinach pojawi się dokument pt. Michael Jackson: This Is It!, którego reżyserem jest Kenny Ortega. Obraz, który będzie w kinach tylko przez dwa tygodnie może odnieść spektakularny sukces. W samych tylko Stanach w ciągu dwóch pierwszych godzin sprzedano blisko 3 tysiące biletów na przedpremierowe pokazy filmu.

This Is It (2009)

Światowa premiera tego dokumentu będzie miała miejsce w kinie Regal Cinemas Stadium 14 w Los Angeles. To właśnie w tym nowo otwartym multipleksie 27 października na dwie minuty przed północą ruszą pokazy przedpremierowe, na które szybko wyprzedano wszystkie bilety. Po raz pierwszy w historii amerykańskiej kinematografii jeden multipleks na wszystkich salach (kino to ma ich 14) wyświetlać będzie jeden film.

Fani muzyka od blisko tygodnia wysyłali maile do kina z informacją, kiedy będzie możliwość kupna biletów. Dlatego nie dziwi, iż w ciągu 2 godzin wszystkie zostały wyprzedane.

This Is It! to dokument, który opowie o życiu Michaela Jacksona i jego ostatnich chwilach. W produkcji znajdą się nigdy nie emitowane materiały z prywatnego archiwum muzyka oraz fragmenty przygotowań muzyka do serii koncertów, które miały odbyć się w tym roku. Cześć dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Dokument w kinach na całym świecie będzie pokazywany jedynie przez 2 tygodnie. Również w Polsce pojawi się on 28 października.

Plakat dokumentu pt. This Is ItPlakat dokumentu pt. This Is It

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…