"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz zdjęcia ze Zmierzchu tytanów 0

W listopadowym numerze magazynu Empire pojawi się cały artykuł poświęcony jednemu z najciekawszych hitów 2010 roku – filmowi pt. Zmierzch tytanów. W produkcji wyreżyserowanej przez Louisa Leterriera główną rolę grają Sam Worthington, Gemma Arterton oraz Mads Mikkelsen.

Kadr z filmu Zmierzch tytanów (2010)

Film Zmierzch tytanów jest remake’iem produkcji o takim samym tytule z 1981 roku. Obraz przedstawia historię podróży Perseusza, syna Zeusa do swojej ukochanej Andromedy. Jak wszyscy wiemy wyprawa ta nie należała do łatwych, w międzyczasie musi powiem pokonać mściwego Hadesa, który chce przejąć władzę nad całą Grecją. Na dodatek musi zabić Meduzę, mitologiczną kobietę, której jeszcze nikt nie pokonał.

W produkcji, która zadebiutuje w kinach 25 marca 2010 roku występują takie gwiazdy jak: Liam Neeson (Zeus) czy Ralph Fiennes (Hades). Jest również polski akcent. Epizodyczną rolę w produkcji gra Izabella Miko wcielająca się w postać Ateny.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch zdjęć z magazynu Empire.

Zdjęcie z magazynu EmpireZdjęcie z magazynu Empire

Zdjęcie z magazynu EmpireZdjęcie z magazynu Empire

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Z pierwszej wersji do dziś pamiętam mechaniczną sowę. A teraz wszystko wygeneruje komputer. Takie czasy, ale nie oceniam z góry.

Proszę czekać…