Jest plakat Świętych z Bostonu 2 0

Boondock Saints II: All Saints Day będzie to sequel filmu Święci z Bostonu z roku 1999. W kontynuacji zobaczymy ponownie tych samych aktorów, a będą to Sean Patrick Flanery i Norman Reedus. W pozostałych rolach wystąpią Clifton Collins Jr., Judd Nelson, i Julie Benz. Reżyserem i scenarzystą będzie znany z pierwszej części Troy Duffy.

Plakat z filmu Święci z Bostonu 2Plakat z filmu Święci z Bostonu 2

Conner i Murphy MacManus wiodą spokojne życie na owczej farmie w Irlandi. Wraz z ojcem trzymają się z dala od ludzi i otaczających ich technologi. Noszą długie włosy, zapuszczone brody i prowadzą sielankową egzystencję. Wkrótce dociera do nich informacja, mówiąca o tym, że w Bostonie doszło do morderstwa. Ofiarą jest ksiądz, a zbrodnie upozorowano na podobieństwo tych, popełnianych przez Świętych. Ścinają włosy, brody, zbierają broń i wyruszają do Bostonu. Choroba zmusza ich ojca do pozostania na farmie. Po dotarciu do Stanów, poznają Amerykanina hiszpańskiego pochodzenia – Romeo. Dzięki niemu mają dostęp do informacji z hiszpańskiego podziemia Bostonu, a wszyscy podejrzani o zabójstwo księdza zostają zamordowani.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Beznickowy

Świetne porównanie, z którym osobiście się zgadzam.

Reżyser ten sam, aktorzy ci sami, jednak mam dziwne przeczucie, że drugi film już nie będzie taki sam jak pierwszy. Opis fabuły już nam sugeruje ogromne naciąganie i pójście na łatwiznę, ale poczekamy i obejrzymy, to wtedy ocenimy.

Quagmire

Plakat dobry, chociaż średnio pasuje czcionka tytułu, jak dla mnie jest jakaś taka "Hulkowa"

Flames23

Plakat ciekawy w swojej prostocie. Miejmy nadzieję że sequel również okaże się tak dobry jak pierwsza część;).

Proszę czekać…