"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Eli Roth mówi o przyszłości 0

Eli Roth (Bękarty wojny) to nie tylko świetny aktor, ale także reżyser (Hostel) i producent. W jednym z ostatnich wywiadów powiedział kilka słów na temat swoich przyszłych planów. Dzięki temu wiemy, iż jego kolejnym projektem, którym się zajmie będzie Cotton.

Eli Roth

Film Cotton zostanie wyreżyserowany przez debiutanta Daniela Stamma. Roth został producentem oraz najprawdopodobniej pojawi się w jakiejś epizodycznej roli. Artysta nie chciał zbyt wiele powiedzieć na temat fabuły filmu. Wiemy jedynie, iż koncentrować się ma ona wokół egzorcyzmów.

Kolejnymi projektami, jakimi jest zainteresowany Eli Roth to Thankgiving i Endangered Species. Ten drugi ma być opowieścią SF, do której aktualnie pisany jest scenariusz. Jednak już po wstępnym zaprezentowaniu fabuły, która oczywiście jest trzymana w tajemnicy, Roth zapałał do niego taką sympatią, iż zamierza obraz ten wyreżyserować.

Jeśli chodzi o Thankgiving to pomysł na obraz powstał przy okazji tworzenia fałszywego zwiastuna zaprezentowanego w trakcie filmu pt. Grindhouse. Tutaj jednak Roth będzie jedynie producentem, chciałby jednak, aby oba projekty realizowane były w tym samym czasie. Mógłby po prostu przemieszczać się pomiędzy planami zdjęciowymi i nadzorować całość.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…