"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj 10 hitów Hollywodzkich 2009 roku 0

500 Dni miłości, Dystrykt 9 i inne produkcje znalazły się wśród 10 największych hitów roku 2009, jakie ogłoszono w dniu dzisiejszym. Te 10 filmów zostało nominowane do Hollywood Movie Awards, czyli nagród przyznawanych przez sympatyków kina "made in Hollywood".

Kadr z filmu Star Trek (2009)

Poznaj pełną 10 hitów 2009 roku.

Tradycyjnie wśród 10 hitów znajduje się podział na produkcje niezależne, wysokobudżetowe, animowane produkcje, największe filmowe zaskoczenia. Wśród nominowanych znajdziemy także produkcje familijne jak i film z najciekawszą fabułą. Laureatów poznamy podczas odbywającego się w dniach 23 do 25 października festiwalu Hollywood Movie Awards. Głosować mogą wszyscy za pomocą serwisu Yahoo.

Oto lista 10 nominowanych:

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

gasd

Harry Potter w 10 nominowanych to chyba jakaś pomyłka, subiektywnie uważam, że to najgorszy film z całej serii o "czarodzieju". Usunął bym go z tej listy. Bękarty wojny to mój cichy faworyt, zaraz za nim Kac Vegas, Star Trek i Odlot. Tarantino kolejny raz zaszalał i zrobił świetny film w swoim "zwariowanym" stylu. Swoją drogą ciekawa "alternatywna" wersja zakończenia wojny ;)

Proszę czekać…