Pierwsze zdjęcie z Zaćmienia 0

Pojawiło się pierwsze zdjęcie do ostatniej części sagi Stephenie Meyer pt. Saga "Zmierzch": Zaćmienie. Kadr zadebiutuje w najnowszym magazynie People, a przedstawia dwójkę głównych bohaterów, czyli Roberta Pattinsona oraz Kristen Stewart.

Reżyserem filmu jest David Slade znany m.in. z filmu 30 dni mroku.

Trzecia część sagi, znów toczy się na terenie Stanów. W Seattle popełniane są tajemnicze zbrodnie, wampirza rodzina Cullenów podejrzewa, iż za tym stoi nowo narodzony wampir. Miłość Edwarda i Belli jest zagrożona, bowiem jej przyjaźń z Jacobem nie jest już taka niewinna. Na dodatek zbliża się czas końca liceum i przed Bellą stoi najważniejsza decyzja jej życia – pozostać człowiekiem czy wampirem?

Kadr z filmu Twilight Saga: EclipseKadr z filmu Twilight Saga: Eclipse

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Gocha 2009-11-17

ale serio serio. ciagel tylko slysze "ohhhh zmierzch ohh ksiezyc w nowiu nareszice mamy film, ohhh alez ten aktor jest boski" itp itd wiec ogolnei a jak dla mnie ksiazka to jest tania tandeta romansidlo w high school i rzekoma wampiriada w tle ;/

Gocha 2009-11-16

no wreszcie znalazłam kogoś kto nie uwielbia tego filmu i książek, cieszę się bo już myślałam że cały naród został opanowany uwielbieniem dla tej sagi ;/

pokyfudywise 2009-10-16

skąd taka popularność tego?? "Na dodatek zbliża się czas końca liceum i przed Bellą stoi najważniejsza decyzja jej życia – pozostać człowiekiem czy wampirem?" – Przecież fabuła jest tak płytka, że już Uwe Boll robi lepsze filmy.

Proszę czekać…