Gang z boiska najchętniej oglądany 0

Obraz z udziałem Dwayne'a The Rock Johnsona, Gang z boiska, zajął pierwszą pozycję w amerykańskim box office. Obraz Gang z boiska koncentruje się na grupie nastolatków przebywających w ośrodku poprawczym, którzy poczucie wartości wyrabiają sobie poprzez grę w drużynie futbolu amerykańskiego. Obok The Rocka wystąpili Xzibit, L. Scott Caldwell i Kevin Dunn. Obraz zarobił 15 milionów dolarów. Na pozycji drugiej znalazł się także debiutant, z wynikiem gorszym od zwycięzcy o pięć milionów. Obraz Czarna Dalia z Joshem Hartnettem, Scarlett Johansson i Hilary Swank.

Ostatnim na podium okazał się być Everyone's Hero. Bohaterem animacji jest chłopiec, który pomaga legendarnemu baseballiście Babe Ruthowi. Obraz zarobił 6 milionów dolarów.W pierwszej dziesiątce box office znalazła się także komedia romantyczna The Last Kiss, w której zagrali Mark Walker, Inna Korobkina i Casey Affleck. Obraz zarobił niecałe 5 milionów dolarów.

Na pozycję piątą spadł triumfator zeszłego tygodnia The Covenant, który w drugim tygodniu bytności w rankingu przyniósł kolejne 6 milionów. Na miejscu szóstym znalazł się film z Markiem Wahlbergiem Invincible. Dziesiątkę zamykają Little Miss Sunshine, Hollywoodland oraz Crank.

megafon.pl

Kadr z filmu Gang z boiska 2006Kadr z filmu Gang z boiska 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…