Rozmowa Francisa Forda Coppoli będzie serialem 0

Producent serialu Przez 24 godziny, Tony Krantz, pracuje ze scenarzystami Christopherem McQuarrie oraz Erikiem Jendresenem nad przekształceniem obrazu Francisa Forda Coppoli Rozmowa w serial.

Rozmowa trafiła do kin w 1974 roku, między dwoma częściami Ojca chrzestnego. W roli głównej w dreszczowcu wystąpił Gene Hackman, który wcielił się w specjalistę od szpiegostwa elektronicznego, Harry'ego Caula.Akcja serialu zostanie przeniesiona w czasy współczesne. Główny bohater będzie więc także mistrzem w posługiwaniu się technologiami cyfrowymi. Poszczególne epizody będą oddzielnymi zamkniętymi opowieściami, w których Caul będzie brał kolejne zlecenia. Jednocześnie kolejne odcinki zepnie wątek ogólny, w którym główny bohater znajdzie się pod stałą obserwacją agencji rządowych w związku z tajną rozmową, którą kiedyś nagrał. Zespół Caula obejmie cztery osoby, z których żadna nie będzie mieć nigdy pewności, co robią pozostali członkowie ekipy.

Trwają prace nad odcinkiem pilotażowym serii. Serial powstanie dla stacji ABC. Sam Coppola został producentem wykonawczym.

megafon.pl

http://www.canmag.com/http://www.canmag.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

majron

tez mi sie nie widzi:)to nie jest film na serial:)przynajmniej ja tak to widze:)

leprechan

uwielbiam film 'rozmowa', a w serial jakos watpie…

Proszę czekać…