"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy film mistrza filmów akcji 1

Studio Ambush Entertainment poinformowało, iż zaangażowało się w produkcję nowego filmu akcji pt. Garnet on the Golden Sand. Jego reżyserem jest Woo-ping Yuen, który jest słynnym twórcą filmów akcji oraz choreografem scen walki. Pracował przy produkcji takich filmów jak Matrix czy Kill Bill.

Reżyser Woo-ping Yuen

Autorem scenariusza jest Jun Tan. Studio przy realizacji filmu współpracować będzie z firmą FilmCan Production. Praca na planie ruszy latem przyszłego roku na terenie Chin.

Film Garnet on the Golden Sand rozgrywać się będzie w XVII wieku. Będzie to historia europejskiego kupca oraz dwójki chińskich mistrzów sztuk walki, którzy zostają wynajęci do rozprawienia się z bandytami atakującymi na karawany przemierzające przez słynny Jedwabny Szlak.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Tomek 2009-10-29

Jak się mają napier…ać to oczywiście z klasą, a takową baz wątpienia zapewnia Woo-ping Yuen. Oczekuję z niecierpliwością na nowy obraz.!

Adam Siennica 2009-10-29

Ja też czekam :)
Dobrze, że jego aktualne dzieło True Legend tuż tuż :D

Maciej Przybyszewski 2009-10-28

Widziałem kilka obrazów w reżyserii Woo-pinga i wiem na co go stać. Myślę, że to będzie kawał dobrego kopanego kina. Czekam na film !!!!

Proszę czekać…