Ubezpieczone gwiazdy Jackass! 0

Hollywoodzka gwiazda Johnny Knoxville oraz reszta ekipy filmowej drugiej części Jackass, wykupiła ubezpieczenie na 7 milionów dolarów.

Johnny Knoxville razem z Bamem Margerą i Stevem-O przyznają, że ich wyczyny w nowym filmie pt. Jackass: Number Two należą do najbardziej niebezpiecznych. Wybłagali nawet studio do wypłacenia milionów w przypadku, gdyby zginęli podczas wykonywania karkołomnych numerów.

!http://gfx1.fdb.pl/xar6ds(Ekipa filmu Jackass: Number Two 2006 )!

Już kilka razy otarłem się o śmierć. Gdy podczas jednego z popisów kaskaderskich wybuchła rakieta, było to coś jakby metalowy pręt długości stopy, który poszedł prosto w moją stronę. Było blisko! – opowiada Knoxville.

Rakieta mogła uderzyć prosto w Johnny'ego, ale chybiła! Kiedy obejrzeliśmy materiał filmowy, klatka po klatce, było widać jak niewiele brakowało, aby w niego trafiła. – dodał reżyser Jeff Tremaine.

W filmie zagrają: Johnny Knoxville, Bam Margera, Ryan Dunn, Steve-O, Jason Wee Man Acu?a, Chris Pontius, Preston Lacy, Dave England i Ehren McGhehey. Premiera przewidywana jest na 22 września bieżącego roku.

Zdjęcia z planu filmowego Jackass: Number Two

Jason Wee Man Acuna w filmie Jackass: Number Two 2006Jason Wee Man Acuna w filmie Jackass: Number Two 2006

Kadr z filmu Jackass: Number Two 2006Kadr z filmu Jackass: Number Two 2006 Kadr z filmu Jackass: Number Two 2006Kadr z filmu Jackass: Number Two 2006 Steve-O w filmie Jackass: Number Two 2006Steve-O w filmie Jackass: Number Two 2006 Johnny Knoxville w filmie Jackass: Number Two 2006Johnny Knoxville w filmie Jackass: Number Two 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…