Oficjalny zwiastun Avatara! 9

Zrealizowana z niezwykłym rozmachem, (w nowej technice kina trójwymiarowego), opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji.

Avatar

W produkcji zagrali m.in.: Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Michelle Rodriguez i Sigourney Weaver.

Premiera Avatara w Stanach 16 grudnia, a u nas, niestety, dopiero 25 grudnia tego roku.

ZWIASTUN OFICJALNY W HD – TU DOPIERO WIDAĆ EFEKT!

Zwiastun MIĘDZYNARODOWY.

Ponadto pojawił się filmik zza kulis. Zapraszam poniżej do oglądania:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 15

Beznickowy

Narzekacie… http://www.imdb.com/title/tt1190080/releaseinfo
"2012" wchodzi do Polski wcześniej niż w USA. Po prostu premiera premierą. Mnie to większej różnicy nie robi, bo film i tak prędzej czy później obejrzę – lepiej byłoby prędzej, bo niedługo wchodzą o wiele bardziej interesujące tytuły.

primates

Normalnie już za trailera daję 5 oskarów!
Zdjęcia
Reżyseria
Scenariusz
Efekty specjalne
Dźwięk

Ronaldinho

Ale skoro cały świat dostaje film 16-18 grudnia, a Polska też by miała wtedy premierę gdyby nie najgorszy dystrybutor w kraju – Imperial – Cinepix, to dlaczego mamy dostać tydzień później? Cały świat będzie mówił o "Avatarze", wszystkie zagraniczne portale, na które wchodzę, telewizja, a ja będę siedział i się wkurwiał, że muszę tydzień czekać, aby móc się cieszyć z innymi. Zawsze lepiej jest zobaczyć dany film wcześniej, jeśli jest to tylko możliwe, tak samo jak zawsze fajniej coś kupić taniej, nikt o zdrowych zmysłach nie kombinuje jak tu kupić coś drożej. Poza tym 25 grudnia, jest to raz, że czerwone święto w kalendarzu, dwa w takie dni zazwyczaj się jedzie gdzieś do rodziny, w moim przypadku do mniejszego miasta, czyli najwcześniej zobaczę "Avatara" 26 lub 27 grudnia, a tacy Egipcjanie już 16 grudnia.

caryca84

Trochę zbyt cukierkowa grafika, ale i tak obejrzę, a później ocenię. Chociaż ta grafika to pasuje do filmu animowanego.

Beznickowy

25 grudnia wchodzi do kin. Nic nie stoi na preszkodzie, byś po świętach poszedł do kina. Nie widzę sensu w ocenianu poczynań dystrybutora, to i tak dla niego jest najważniejszy sukces kinowy filmu, a kto chce obejrzeć "Avatara" to nie sądzę, by nie był w stanie poczekać kilkunastu dni z wybraniem się do kina.

Proszę czekać…