"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zmierzch znów w kinach 0

Studio Summit Entertainment ogłosiło dzisiaj, iż w kinach ponownie będzie można zobaczyć film Zmierzch. Jest to związane z planowaną na 20 listopada premierą drugiej części wampirzego filmu dla nastolatków pt. Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu. Obraz będzie można zobaczyć tylko w jeden dzień na krótko przed premierą sequela.

Kadr z filmu Zmierzch (2008)

Jest to związane z akcją amerykańskich fanów Zmierzchu, którzy bardzo chcieliby jeszcze raz zobaczyć historię Edwarda i Belli na dużym ekranie. Dlatego też postanowili wysyłać listy do studia, aby sprowokować je do chęci ponownego pokazywania w kinach. Jak widać akcja udała się. Ponownie obraz Zmierzch będzie można oglądać 19 listopada w niektórych krajach świata.

Film Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu wyreżyserował Chris Weitz a w rolach głównych ponownie występują Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner.

17-letnia uczennica Bella Swan i Edward Cullen tworzą bardzo szczęśliwą, choć niecodzienną parę. Ich romans trwa do dnia feralnych osiemnastych urodzin dziewczyny. Po tym wydarzeniu Cullenowie wyjeżdżają z miasta, zaś Edward porzuca ukochaną. Głęboko zraniona dziewczyna na długie miesiące popada w przygnębienie. Szczęśliwie przyjaciel Belli z dzieciństwa – Jacob – pomaga jej odzyskać równowagę. Młodzi czują do siebie coraz większą sympatię. Jednak Jacob również skrywa mroczną tajemnicę.

Obraz pojawi się w Polskich kinach 20 listopada br.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…