"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz zdjęcia z Despicable Me 0

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące animowaną produkcję pt. Despicable Me. Projekt powstaje dla llumination Entertainment i Universal. Głosu głównym bohaterom użyczyli Steve Carell, Jason Segel, Kristen Wiig, Will Arnett, Danny McBride i Russell Brand.

Kadr z filmu Despicable Me (2010)

Głównym bohaterem filmu Despicable Me jest brzydki potwór o imieniu Gru, który postanawia dokonać zbrodni stulecia. Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt postanawia ukraść księżyc. W realizacji jego planu mogą mu przeszkodzić jedynie trzy osierocone dziewczynki, które widzą w Gru tatę.

Scenariusz animacji napisali wspólnie Cinco Paul i Ken Daurio, którzy odpowiadali za tworzenie skryptu do filmu Horton słyszy Ktosia.

Despicable Me ma mieć premierę 9 lipca 2010 roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Kadr z filmu Despicable MeKadr z filmu Despicable Me Kadr z filmu Despicable MeKadr z filmu Despicable Me Kadr z filmu Despicable MeKadr z filmu Despicable Me Kadr z filmu Despicable MeKadr z filmu Despicable Me Kadr z filmu Despicable MeKadr z filmu Despicable Me Kadr z filmu Despicable MeKadr z filmu Despicable Me Kadr z filmu Despicable MeKadr z filmu Despicable Me Kadr z filmu Despicable MeKadr z filmu Despicable Me Kadr z filmu Despicable MeKadr z filmu Despicable Me

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…