"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jake Gyllenhaal w pętli czasowej 0

Aktor Jake Gyllenhaal (Zodiak) prowadzi negocjację w sprawie swojego udziału w thrillerze SF pt. Source Code. Reżyserem projektu jest Duncan Jones, który stał się sławny dzięki stworzeniu niskobudżetowej produkcji SF pt. Moon. Całość powstaje dla studia Vendome Pictures i Mark Gordon Co.

Jake Gyllenhaal w filmie Zodiak (2007)

Autorem scenariusza Source Code jest Ben Ripley, który z tym tekstem trafił w 2007 roku na listę "Czarnej Księgi", czyli najlepszych skryptów, które nigdy nie trafiły realizacji. Oryginalny tekst jest aktualnie poprawiany przez Billy'ego Raya (Stan Gry). Produkcja filmu ma ruszyć w kwietniu przyszłego roku.

Głównym bohaterem obrazu jest żołnierz jednostki specjalnej, która ma na celu zlikwidowanie terrorystów nim ci zdetonują bombę. Pod wpływem dziwnego zbiegu okoliczności mężczyzna traci przytomność i budzi się nic nie pamiętając. Okazuje się, że trafił do pętli czasowej wciąż przezywając kilka godzin przed akcją, w której uczestniczył. Musi spróbować się z niej uwolnić.

Jest to drugie podejście do tej produkcji. Pierwsze szykowało studio Universal Pictures jednak ostatecznie projekt zawieszono.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…