(AKTUALIZACJA) Plakaty z Alicji

Szalony Kapelusznik szaleje na Facebooku

Nie dość, że piszemy Wam o tym, co dzieje się właśnie na portalu społecznościowym Facebook, gdzie tysiące fanów właśnie w tej chwili klikają, by zobaczyć nowe "skarby" (być może jednym z nich będzie nowy zwiastun) od Szalonego Kapelusznika", ale już w dalszej części newsa prezentujemy pierwszy z nich – plakat. Ale od początku.

Wczoraj Szalony Kapelusznik, na stronie gdzie zebrani są jego poplecznicy zawiadomił, że jutro szykuje się coś specjalnego i rozkazał, cytuję "bądźcie na czas, albo stracicie całą zabawę".

Już od samego rana (różnych czasów) fani z całego świata próbowali dowiedzieć się na jaką godzinę planowane jest rozpoczęcie zabawy. Trzeba było jednak cierpliwe czekać. Wreszcie jakieś 2 godziny temu pojawiła się wiadomość.

Nie jestem pewien siły swojej armii. Chcę wam coś pokazać, ale nie przekonaliście mnie, żebym to zrobił. Chcecie to zobaczyć? To zacznijcie krzyczeć! Czekam aż tysiąc osób kliknie na "lubię to". Dopiero wtedy ujawnię wam, co mam. Rozpocznijcie swe błagania!

W mniej niż godzinę zebrała się odpowiednia liczba osób i Szalony Kapelusznik wypuścił pierwszy "skarb":

U la, la! Schlebiacie mi! Mam dla mych rekrutów trzy skarby, ale jakim byłbym przywódcą, gdybym dał je wam wszystkie naraz. Macie pierwszy – na zaspokojenie pierwszego głodu. (…) Chcecie zobaczyć więcej? Potrzebuję 7,5 tysiąca osób, które klikną w "lubię to". Pokażcie to całemu światu!

Co jest z tą Alicją najpierw jest ogromna, a potem malutka. Teraz czekam na 9 tysięcy klików. Klikajcie, a nie będziecie żałować.

1. Pierwsza nagroda – plakat
Alicja w Krainie CzarówAlicja w Krainie Czarów

2. Druga nagroda – kolejny plakat
Alicja w Krainie CzarówAlicja w Krainie Czarów

Źrodło: facebook


Filip Borkowski
Tonight is the night.