"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz Cage'a jako czarodzieja 0

W sieci pojawiły się dziś pierwsze zdjęcia z nowej produkcji Jona Turteltauba (Skarb Narodów) pt. Sorcerer's Apprentice. Producentem filmu jest Jerry Bruckheimer a w głównych rolach występują: Nicolas Cage, Jay Baruchel, Alfred Molina, Teresa Palmer, Monica Bellucci i Toby Kebbell. Całość powstaje dla Disney Studios.

The Sorcerer's Apprentice (2010)

Głównym bohaterem filmu The Sorcerer's Apprentice jest czarodziej Balthazar Blake (Cage). Jest to mistrz współczesnej magii, który mieszka na Manhattanie. Coraz trudniej mu się pracuje, więc postanawia zatrudnić młodego chłopaka (Baruchel), aby pomógł mu strzec miasta przed zagrożeniem płynącym ze strony złego czarnoksiężnika Maxima Horatha (Molina). Ta nietypowa para stanie do walki z mrocznymi siłami chcącymi zniszczyć ziemię.

Premiera tej produkcji zapowiedziana jest na 16 lipca 2010 roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Obraz z filmu The Sorcerer's ApprenticeObraz z filmu The Sorcerer's Apprentice

Obraz z filmu The Sorcerer's ApprenticeObraz z filmu The Sorcerer's Apprentice

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Tylko, żeby Nicholas nie robił w tym filmie swoich słynnych płaczliwych min. Cóż wyobrażenie współczesnego czarodzieja jest dość trudne. Tak mi się zdaje. Większość z nas ma przed oczami staruszka z siwą brodą o dobrotliwym usposobieniu. No chyba, że Snape ;), ale on jest…no właśnie (moja ulubiona postać z serii o Potterze) prawdziwy. Kryje w sobie i dobro i zło. Jest szary, a nie biały czy czarny. Cage mam nadzieję, że sprosta wyzwaniu by być współczesnym czarodziejem.

Proszę czekać…