Pierwsze zdjęcia z Little Big Soldier 1

Little Big Soldier ma budżet 25 milionów dolarów. Reżyseruje Ding Sheng. Chociaż Jackie Chanem swoją karierę w Stanach prowadzi czysto komercyjnie – czyli wybiera projekty tylko takie, gdzie więcej dadzą pieniędzy, to w Chinach jest bardzo uważny i przemyślanie wybiera każdy film. Fani wiedzą, że ostatnie obrazy rodem z Chin z Jackie Chanem to produkcje dobre, a nawet wybitne.

Jackie Chan

To były mroczne czasy dla Chin, kiedy bezwzględni panowie wojny toczyli boje nie mające końca. Miliony zginęły, a ci, którzy przeżyli mieli tylko dwie rzeczy do wyboru – zabij albo zgiń.

Wojska dwóch wrogich królestw – Liang i Wei toczyły krwawą bitwę od świtu do zmierzchu. Przeżyły tylko dwie osoby – piechur królestwa Liang (Jackie Chan) i generał królestwa Wei (Wang Leehom). Żołnierz przeżył, ponieważ nie ma sobie równych w udawaniu trupa. Nawet stworzył specjalny napierśnik, na którym widać grot strzały, aby dodać sobie realizmu. Żołnierz pojmał rannego generała, mając nadzieję, że będzie to jego bilet do wolności. Gdyby przekazał go wodzowie królestwa Liang, żołnierz mógłby odejść z honorami i wrócić do domu do swego spokojnego życia. Rozpoczyna się długa, pełna przygód podróż, w którym bohaterowie poznają samych siebie.

Fabuła zapowiada film trochę nie w stylu Chana, a który może być ciekawą rozrywką. Co tym sądzicie?

Klimatyczne zdjęcia z produkcji:

Little Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big SoldierLittle Big Soldier

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Maciej Przybyszewski 2009-11-13

Osobiście wolę chińskie produkcje Chan’a. Historia troszkę przypomina 15:10 do Yumy, ale myślę, że będzie to dobre kino przygodowe. Zdjęcia są naprawdę klimatyczne, choć (znów się czepiam ;)) przypominają mi fotki z okresu wojny secesyjnej (chodzi o kolorystykę i sposób kadrowania)

Proszę czekać…