"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia do Thora ruszają w styczniu 1

Jak poinformowało dzisiaj media Marvel Studios zdjęcia do produkcji Kennetha Branagha pt. Thor, ruszają w połowie stycznia. Na początku filmowcy pracować będą w Los Angeles a następnie przeniosą się do Santa Fe w Nowym Meksyku. Tam filmować będą od marca do końca kwietnia. Premiera tej produkcji zapowiedziana jest na 20 maja 2011 roku.

Thor

Cały film powstaje dla studia Paramount Pictures. W głównych rolach występują: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Jaimie Alexander, Colm Feore, Samuel L. Jackson i Stellan Skarsgard.

Film Thor będzie adaptacją kultowego komiksu o tym samym tytule. Głównym bohaterem jest Thor (Chris Hemsworth), który wypowiada wojnę swojemu odwiecznemu wrogowi – Lodowemu Gigantowi. Za swoją lekkomyślność jego ojciec, Odyn (Hopkins) zsyła go na Ziemię, pozbawiając pamięci i zmuszając do życia wśród zwykłych śmiertelników. Tutaj jako dr Donald Blake prowadzi badania nad cywilizacją pozaziemską. Pewnego dnia w Norweskich jaskiniach odnajduje tajemniczy starożytny topór. Po jego dotknięciu powraca mu pamięć i na nowo zostaje Thorem. Postanawia się zemścić.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…