Jest reżyser Piratów z Karaibów! 1

W lipcu pojawiła się plotka, że reżyser Chicago, Rob Marshall może zająć się czwartą częścią cyklu Piraci z Karaibów pod tytułem On Stranger Tides.

Piraci z Karaibów 4

Wówczas nikt nie wierzył, że Marshall może zrobić ten film, ale teraz już wiemy, kto go wyreżyseruje. Podczas pokazu swojego najnowszego filmu, Nine, reżyser wyjawił, że jego następny projekt to Piraci z Karaibów 4.

Dodał także, że spotkał się już z Johnnym Deppem i oba są podekscytowani wspólną pracą.

Czwarta część jest na podstawie powieści Tima Powersa pod tytułem On Stranger Tides. Książka opowiada o Czarnobrodym i Fontannie Młodości. Wiadomo jednak, że nie będzie to wierna adaptacja, lecz użyją tylko głównych wątków książki i "podepną" je pod świat Piratów z Karaibów.

Co o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Beznickowy

To jest rzecz jasna. "Piraci z Karaibów" mają swój klimat. Mam nadzieję, że jednak czymś nas zaskoczą – dlatego zmiana reżysera wyjdzie na dobre. W końcu to najlepsza seria filmów przygodowych po trylogii Indiany Jonesa.

Beznickowy

Dziwię się, że jeszcze bana nie dostałeś. Naprawdę te dzieci nie mają co w domu robić. Czy w szkole nie uczą, że komputer to nie zabawka? Zbanować go.

JohnnyDepp

zgodziłem sie a jak ?

Czechu

No wiecie zarobili na tych 3 częściach tyle, że pewnie chcą jeszcze zarobić na kolejnej, taka jest prawda:)

Quagmire

Zgadzam się, jak dla mnie w 3 części było już widać zmęczenie materiału (może dlatego, że 2 i 3 kręcono prawie jednocześnie), i Verbinski chyba czuł, że już za wiele z tego tematu nie wyciśnie.

Proszę czekać…