"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj szczegóły Thora i Avengers 1

W dniu dzisiejszym amerykańskie portale filmowe poinformowały o wycieku części scenariuszów do filmów Thor i Avengers. Jest to wielki cios dla studia Paramount Pictures, które niezwykle silnie starało się wszystkie szczegóły obu projektów zachować w tajemnicy. Ciekawe czy nie jest to czasem sprytny chwyt marketingowy?

Logo studia Paramount Pictures

ThorThor

Według niepotwierdzonych informacji akcja Thora ma skupiać się na losie szóstki wojowników znanych z komiksu: Thorze, Lokim, Sifie oraz tzw. trójce z Asgardu. Cała historia rozpocznie się w momencie zabicia przez Lokiego Odyna i przejęciu przez niego tronu Asgardu. Thor zostaje wyrzucony na ziemię. Tam poznaje kosmolog (Natalie Portman) oraz znawcę skandynawskiej mitologii. Oboje rozpoznają w tajemniczym mężczyźnie Thora i namawiają go do walki o tron Asgardu.
Film ma kończyć się wielką bitwą, która ma zostać sfilmowana w pierwszej kolejności. Reżyser Kenneth Branagh zapowiada premierę tego obrazu na 20 maja 2011 roku.

The AvengersThe Avengers

Z kolei główną negatywną postacią filmu The Avengers ma zostać Loki. Fabuła ma rozpocząć się w momencie uwięzienia przez niego Bruce’a Bannera i rozpoczęciu zbierania armii, która zdobędzie władzę nad światem. To wydarzenie jest inicjatorem powstania Avengers, Iron Man, Kapitan Ameryka i inni superbohaterowie z uniwersum Marvela łączą swoje siły w obliczu niespotykanego dotąd zagrożeniu.
Premiera tego filmu zapowiedziana jest na 4 maja 2012 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Asmodeusz 2009-11-28

szkoda tyko że nie trzymają sie komiksów tylko piszą sami scenariusze, co zazwyczaj nie wychodzi na dobre ekranizacją

Asmodeusz 2009-11-28

szkoda tyko że nie trzymają sie komiksów tylko piszą sami scenariusze, co zazwyczaj nie wychodzi na dobre ekranizacją

Quagmire 2009-11-27

Jest chronologia, najpierw wydarzenia z Thora a potem z Avengers, tak samo jak kolejność pojawienia się filmów na ekranach kin.

Emet 2009-11-27

Ale namieszali, Tu rozpoznają Thora, a Tam już Loki walczy ze światem a w ogóle to gdzie chronologia?:)

Proszę czekać…