"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj szczegóły Thora i Avengers 1

W dniu dzisiejszym amerykańskie portale filmowe poinformowały o wycieku części scenariuszów do filmów Thor i Avengers. Jest to wielki cios dla studia Paramount Pictures, które niezwykle silnie starało się wszystkie szczegóły obu projektów zachować w tajemnicy. Ciekawe czy nie jest to czasem sprytny chwyt marketingowy?

Logo studia Paramount Pictures

ThorThor

Według niepotwierdzonych informacji akcja Thora ma skupiać się na losie szóstki wojowników znanych z komiksu: Thorze, Lokim, Sifie oraz tzw. trójce z Asgardu. Cała historia rozpocznie się w momencie zabicia przez Lokiego Odyna i przejęciu przez niego tronu Asgardu. Thor zostaje wyrzucony na ziemię. Tam poznaje kosmolog (Natalie Portman) oraz znawcę skandynawskiej mitologii. Oboje rozpoznają w tajemniczym mężczyźnie Thora i namawiają go do walki o tron Asgardu.
Film ma kończyć się wielką bitwą, która ma zostać sfilmowana w pierwszej kolejności. Reżyser Kenneth Branagh zapowiada premierę tego obrazu na 20 maja 2011 roku.

The AvengersThe Avengers

Z kolei główną negatywną postacią filmu The Avengers ma zostać Loki. Fabuła ma rozpocząć się w momencie uwięzienia przez niego Bruce’a Bannera i rozpoczęciu zbierania armii, która zdobędzie władzę nad światem. To wydarzenie jest inicjatorem powstania Avengers, Iron Man, Kapitan Ameryka i inni superbohaterowie z uniwersum Marvela łączą swoje siły w obliczu niespotykanego dotąd zagrożeniu.
Premiera tego filmu zapowiedziana jest na 4 maja 2012 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Asmodeusz

szkoda tyko że nie trzymają sie komiksów tylko piszą sami scenariusze, co zazwyczaj nie wychodzi na dobre ekranizacją

Asmodeusz

szkoda tyko że nie trzymają sie komiksów tylko piszą sami scenariusze, co zazwyczaj nie wychodzi na dobre ekranizacją

Quagmire

Jest chronologia, najpierw wydarzenia z Thora a potem z Avengers, tak samo jak kolejność pojawienia się filmów na ekranach kin.

Emet

Ale namieszali, Tu rozpoznają Thora, a Tam już Loki walczy ze światem a w ogóle to gdzie chronologia?:)

Proszę czekać…