Oficjalne zdjęcia z nowej Narnii 0

Podróż "Wędrowca do świtu"*. Jest to ekranizacja kolejnej książki C. S. Lewisa, która tym razem powstaje przy współpracy 20th Century Fox Film Corporation oraz Walden Media. Wcześniej głównym producentem był Disney, jednak studio wycofało się z projektu przez niezadowalające osiągnięcia finansowe względem kosztów produkcji.

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Budżet produkcji będzie znacznie niższy niż w przypadku poprzednich dwóch części. Wyniesie ‘zaledwie’ 140 mln. Obraz ma być gotowy do końca 2010 roku.

Jak Wam podobają się pierwsze oficjalne zdjęcia?

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do ŚwituOpowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do ŚwituOpowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do ŚwituOpowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do ŚwituOpowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do ŚwituOpowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Jana

Chociaż za baśniami tego typu (a raczej fantasy) w stylu Narnii nie przepadam, chętnie obejrzę kolejną adaptację C. S. Lewisa

Scarlett666

Nie mogę się doczekać trzeciej części ; ). Tym bardziej, że druga podobała mi się, chyba nawet bardziej od pierwszej.

Ronaldinho

Bardzo ładny statek, z wielką chęcią obejrzę trzecią część i mam nadzieję, że popularność nie spadnie na tyle, aby następnych części nie robić.

Proszę czekać…