http://vimeo.com/mironkundzicz

Gwiazdy u Haggisa 0

Zdobywcy Oscarów Charlize Theron i Tommy Lee Jones zagrają w nowym filmie Paula Haggisa, reżysera również Oscarowego Miasta gniewu.

The Garden of Elah, bo taką nazwę nosi nowy projekt Haggisa (Za wszelką cenę) jest zapowiadany jako thriller. Tommy Lee Jones (Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady) zagra w nim ojca, który jest weteranem wojennym. Szuka on swojego syna, który jest żołnierzem. Wrócił on właśnie z Iraku, ale zaraz po powrocie zaginął w tajemniczych okolicznościach. Charlize Theron (Monster) wcieli się w rolę policjantki z wydziału detektywistycznego, która pomaga ojcu w poszukiwaniu syna.

Charlize Theron / journal.lvCharlize Theron / journal.lv

Warner Independent Picture zajmie się produkcją obrazu. Scenariusz autorstwa Haggisa i Marka Boala, będzie oparty na artykule tego drugiego, który ukazał się w Playboyu. Jak zapowiadają twórcy będą w nim zawarte elementy fikcyjne.

Wcześniej Haggis planował nakręcić adaptację książki Richarda Clarkea Against All Enemies, ale zrezygnował z tego pomysłu na rzecz The Garden of Elah. Zdjęcia odbędą się w Nowym Meksyku i Teksasie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…