Zobacz Hollywoodzki Zgon na pogrzebie 0

Jak to ostatnimi czasy często bywa Hollywoodzcy producenci postanowili przerobić kolejny zagraniczny film. Tym razem będzie to Zgon na pogrzebie z 2007 roku, komedia przepełniona typowym brytyjskim humorem.

Zgon na pogrzebie

Oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd w obsadzie, na czele z Chrisem Rockiem, Martinem Lawrencem oraz Dannym Gloverem.

Żeby zobaczyć jak wyszła ta przeróbka (Zgon na pogrzebie) będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale twórcy udostępnili pierwszy zwiastun, do którego obejrzenia zapraszamy.

Przypomnijmy, że pierwowzór opowiadał o członkach pewnej dysfunkcjonalnej rodziny, którzy spotykają się na pogrzebie seniora rodu. W uroczystości bierze też udział mężczyzna, który domaga się sporej sumy za utrzymanie w tajemnicy wielkiego sekretu zmarłego. Jego dwaj synowie postanawiają zrobić wszystko, aby tajemnica nie wyszła na jaw. Okazuje się jednak, że sprawy się komplikują, a spokojna uroczystość zmienia się totalną katastrofę.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Adam_Siennica

Żenujące jak cała postać Chrisa Rocka. Rasistowskie na maxa, z humorem poniżej klozetowego czyli to, czego się spodziewałem po Rocku – załamka :/

renholder

O ile przerabianie filmów nieanglojęzycznych potrafię sobie jeszcze jakoś wytłumaczyć, to niestety w tym wypadku nie wiem co chodzi. Film był znakomity, a do tego w języku zrozumiałym dla Amerykanów. Po zwiastunie wnioskuję, że dorównanie pierwowzorowi będzie raczej niewykonalne.

Trophy

Co to ma być? Nie dotrwałam nawet do końca zwiastuna, bo jest po prostu żałosny. Humor na miarę beznadziejnej komedii. Po co robić przeróbkę naprawdę świetnego filmu? Brak słów.

Proszę czekać…