"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kobieta-krasnolud w Hobbicie? 0

Wiele się dzieje związku z planowaną produkcją Hobbita. Po tym jak zdjęcia do produkcji przesunięto na kilka miesięcy później spekulowano czy wpłynie to na datę premiery. Kiedy okazało się, że nie, to otrzymujemy nową plotkę o tym filmie. Tym razem mówi się, iż jednym z krasnoludów może być kobieta. A to byłoby sprzeczne z książką napisaną przez Tolkiena.

Hobbit

Jeden z amerykańskich portali filmowych doniósł, iż producenci Hobbita poszukują aktorki, która miałaby zagrać w produkcji. Zwyczajowo zawsze w pierwszej kolejności twórcy filmu szukają osoby grające główne rolę. A to oznaczałoby, iż znaczącą postacią w tej produkcji miałaby być kobieta.

Problem w tym, iż w powieści J.R.R. Tolkiena kobiety były epizodycznymi postaciami. Z tego względu portal wnioskuje, iż może chodzić o próbę modyfikacji powieści na potrzeby produkcji filmowej. Idealnym, więc rozwiązaniem byłoby, aby jednym z krasnoludów towarzyszącym głównemu bohaterowi była kobieta.

Największe jednak pytanie, co na to fani? A może to po prostu chwyt marketingowy, na który wpadli Guillermo del Toro i Peter Jackson?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…