"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Czerwony świt jak Call of Duty? 0

W sieci pojawiła się interesująca informacja, według której film Red Dawn, który pojawi się w kinach w 2010 roku, będzie filmem akcji, który spodoba się na pewno fanom gry komputerowej Call of Duty. W fabule jest wiele scen kaskaderskich, które mają na widzach zrobić ogromne wrażenie.

Kadr z filmu Red Dawn (2010)

Reżyser filmu Dan Bradley wcześniej pracował przy scenach kaskaderskich przy wszystkich częściach Bourne'a oraz Spider-Manie. Teraz jednak wykonał coś o wiele lepszego.

Czerwony Świt otwiera jedna z najbardziej szokujących sekwencji w amerykańskim kinie: oto spokojny poranek, przez szkolne okno uczniowie obserwują spadochroniarzy lądujących na boisku – inwazja na Stany Zjednoczone rozpoczęta. Jako, że miasteczko zostało opanowane przez wrogów – ósemka nastolatków ucieka w góry! Przyjęli nazwę swej drużyny futbolowej – The Wolverine – i rozpoczynają walkę partyzancką w obronie swych rodziców, przyjaciół i kraju.

Premiera produkcji zapowiedziana jest na 24 listopada 2010 roku. W rolach głównych występują: Chris Hemsworth, Josh Peck, Adrianne Palicki, Josh Hutcherson, Isabel Lucas, Connor Cruise, Edwin Hodge i Jeffrey Dean Morgan.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…