"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowy Resident Evil w 2011 0

Reżyser Paul W.S. Anderson oraz studio Screen Gems potwierdziło wcześniejsze plotki, iż premiera filmu Resident Evil: Afterlife została ostatecznie ustalona na 14 stycznia 2011 roku. Na miejsce wcześniejszej planowanej daty premiery (tj. 27 sierpnia 2010 rok) znalazł się z kolei film Priest.

Kadr z filmu Resident Evil: Zagłada (2007)

Czwarta część serii Resident Evil będzie z kolei pierwszą częścią nakręconą w całości w technice 3D. Z tego względu studio wymusiło na reżyserze, aby dłużej potrwały zdjęcia, by film był jeszcze lepszy.

Fabuła przedstawia się następująco:

W świecie zniszczonym przez infekcje wirusową, która powoduje przemianę ludzi w zombie, Alice rusza w dalszą drogę. Chce odnaleźć rozbitków i przeprowadzić ich w bezpieczne miejsce. Jej śmiertelna walka z Umbrella Corporation osiąga nowy poziom. Nieoczekiwanie zaś Alice otrzymuje pomoc od starego znajomego. Znajomy obiecuje jej bezpieczne schronienie od zombie w okolicach Los Angeles. Jednak, gdy dziewczyna przylatuje na miejsce okazuje się, że miasto opanowane zostało przez tysiące martwych ludzi. Jej dawny przyjaciel jest w śmiertelnej pułapce.

W obsadzie filmu znaleźli się: Milla Jovovich, Ali Larter, Spencer Locke, Wentworth Miller, Shawn Roberts, Boris Kodjoe, Kim Coates i Norman Yeung.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…